Samota (S01E02) (epizoda)

Samota

Krimi / Thriller / Drama

Česko, 2016, 1 h 2 min

Nejvíce mě v tomto dílu bohužel zaujal unavený Jiří Bartoška. Po nemoci mu dělal problém každý větší pohyb, charisma je pryč. Ani se nedivím, jak jej bere přítel jeho dcery. Snad se z toho stavu oklepe. Případ samotný byl celkem zajímavý, ale rušily jej dlouhé pasáže osobních příběhů a problémů kriminalistů. Opět musím konstatovat, že herci-kriminalisté jsou vůbec nejslabším článkem seriálu.(4.9.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Si myslíš, že mám v hlavě kalendář? A upřímně si nepamatuju ani to, co bylo minulý týden." Já sice neužívám lehké ani těžké drogy, takže vzpomenout si na to, co jsem dělal před čtyřmi roky v určitý den a hodinu, bych rozhodně dokázal. Nebo spíš ne. Možná tak na včerejšek bych si vzpomněl, ale spíš na odpoledne. Nicméně tady si to pamatují skoro všichni, což asi není úplně dobře. A už vůbec není dobře, když mi ukážou zcela nezávadného pána a já vím, že to je vrah. Tady je zkrátka něco špatně a není to jen ta statická kamera u pošty, která se intuitivně pohnula ve směru pohybu pachatelky.(14.9.2016)

Já tady musím docela souhlasit s kolegou rakovníkem. Případ byl zajímavý a i když čověk, který pár kriminálek už viděl má s podezřením na pachatele budíček hned v počátku, tak minimálně příběh té nešťastnice ho zajímá. Bohužel hrozně nevyýrazný postavy většiny osazenstva až Jirku Bartošku, možná kdyby dali větší prostor Markétě Plánový já nevím a ty vztahový linie zabírající minmálně 30% času, no to je voser jak himálaje. Docela psycho je však dějové vlákno s dcerou Jirky Bartošky, to se povedlo.(5.9.2016)

• Alexis74

Tento seriál by byl dobrou kriminálkou, kdyby jste nechali příběhy a změnili obsazení: J. Bartoška, V. Kotek, M. Plánková, kdo je tam obsadil a proč? Potřebovali se dostat po dlouhý době na obrazovku? Tak proč kvůli tomu kazit kriminálku? Dejte je do jiného příběhu nebo komedie a bude to fajn, ale tady jsou doopravdy tyhle postavy úplně mrtvý a nevýrazný. Věřit jim, že jsou kriminalisti můžou jen Ti, kteří nikdy žádné osobně nepotkali. Škoda dobrých námětů, moc velká škoda. Takhle jen dvě hvězdy. Bohužel.(21.11.2017)

• claudel

Po druhém dílu se mi chce téměř konstatovat, že na Mordpartě je nejlepší a nejprofesionálnější ta úvodní znělka. Tu si rád pustím i opakovaně, ale příběhově je to hodně slabé - potenciál tam je, případy vypadají zajímavě, ale pak se to nějak divně rozmělní a ačkoli mám v seriálech rád i probírání soukromých trablů hlavních postav, tady se mi až téměř zdálo, že se víc řeší soukromí, než samotné vyšetřování.(10.9.2016)