Nevěra (S01E05) (epizoda)

Krimi / Thriller / Drama

Česko, 2016, 1 h

• Enšpígl

Já už mám trošku podezření, že na autory tlačili nějácí nedodělci z primy, jakože manažeři čísel sledovanosti aneb naser tam všechny možný vztahy/nevztahy ať máme co nejvyšší sledovanost, že z toho může vzniknout čurakovina na entou neřeší , protože krom honu za ratingem vědí o práci režisérů a zejména scénaristů a dramaturgů úplný hovno a tohle je výsledek. Relativně zajímavej případ se utápí v naprosto nepodstaných sračkách rodinných pout, blil bych. Ještě pak jedna věc, manažeři TV Prima by se měli zamyslet i nad názvama, protože tady si stačilo počkat na první samici co se zde objeví a počkat na chlapa po bojejím boku a bylo jasno, ale to by mě tentokrát nevadilo tolik jako kriminalistická telenovela uvnitř seriálu.(26.9.2016)

• rakovnik

Zatím nejslabší díl. Případ by byl zajímavý, kdyby měl prostor. Ale většinu času se řeší "rodinná pouta". Kolumný raději zmizel v Thajsku. Příchod toho žvejkala z Prahé a jeho počínání působilo zcela trapně. Ostatně, kriminalisté jsou stále nejslabším článkem seriálu. Závěr se proměnil nechtěně ve frašku, takže jsem se alespoň zasmál.(26.9.2016)

• mh.mail

40% — Nevím, jestli se to dá považovat za spoiler, protože nic neprozrazuji, neb nic nevím, pouze dedukuji a fabuluji. Mám ale ten pocit, že dnešní díl ukázal důvod, proč musí být jeden ze členů mordparty propuštěn, a troufám si tvrdit, že nám ukázal i to, jak bude celá tato „kauza“ nakonec vyřešena. Protože postava protekčního synáčka Radačinského v podání Davida Máje, který má nastoupit na uvolněné místo, je takový blbec a podle informací, které zazněly, dělá kopance, takže jsem přesvědčen, že se dopustí takové pitomosti, že to ani protekce nezachrání a nikdo nebude muset odcházet. Ale na potvrzení nebo popření této teorie si budu muset počkat. Jinak řešený případ byl banální a pachatelé byli jasní prakticky při jejich prvním objevení se na obrazovce. Takže nic nového pod sluncem.(30.9.2016)

Jeden z nejlepších kriminálních seriálů současnosti.(1.5.2018)

• Jara.Cimrman.jr

"Dokázal byste toho střelce popsat? - Měl velice nádhernou kuklu." Tak s takovým popisem bych vraha bez problémů i já našel nejpozději do oběda, ale Mordparta se nám trošku zasekla. Patrně proto, že zase musela vyřešit řadu osobních problémů a ten prudící elitní detektiv mě sám bavit nedokázal.(26.9.2016)