Dnešní případ by byl opět zajímavý, ale přijde mi, že scénárista nám jej servíruje po příliš drobných kapkách, abychom nepoznali pachatele moc brzy. Po odbočení k rodinným poutům na nás vybalí vše najednou. Děj pak působí překombinovaně, až úsměvně. Navíc mi stále připadá, že rodinné záležitosti jsou podstatnější, než samotné případy. I tak nemám v oblibě žádného z kriminalistů.(9.10.2016)

• Enšpígl

Definitvně poslední díl u kterého jsem ztratil čas i jeden den v životě v lenochoda nabízí víc napětí než tahle nezáživná telenovela.(10.10.2016)

• golfista

Pokud chcete zjistit, kolik těch nejhorších klišé se vejde do hodinového seriálového dílu, tady se ani nedaly spočítat. Scénáristovi evidentně došla šťáva, tak k nim přidal ještě pár dějových "kolotočů" a nesmyslů - fakt perla ... A to se mi úvodní díly docela libily.(11.10.2016)

• troufalka

Chtěla bych poprosit toho dotyčného, kdo psal dialogy, zda by se nemohl živit něčím jiným. Děkuji!(9.10.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Opravdu chcete vyměnit tohle Prezidentské apartmá za celu předběžného zadržení?" Tak tady nám detektivové docela dlouho stříleli slepými, ale o to přeci nejde. Tentokrát se totiž musela řešit telenovela plná osobních vztahů a to mě hodně nebavilo. V případě Kájovy matky to bylo dokonce k popukání, protože ona přijelo inkognito, Káju ignorovala a dokonce se ho pokoušela setřást ze své stopy a najednou je všechno jinak? Tady scénárista upadl z jahody na hlavu a já se přiznám, že kdyby na mě čekal víc než jeden díl, tak už bych v sobě asi nenalezl sílu postavit se k Mordpartě čelem.(10.10.2016)