Potomek (S02E01) (epizoda)

Krimi / Thriller / Drama

Česko, 2017, 58 min

Jeden z nejlepších českých kriminálních seriálů současnosti.(5.6.2018)

"Můj život je souborem rozhodnutí Stanislava Reinera staršího. Nemám zájem být loutkou i po jeho smrti." Jistě je složité být potomkem magnáta, ale tady jde o vraždu zahradníka. Spíš tedy opraváře internetu. Nebo soukromého detektiva? Ono je to vlastně docela zamotané a mě se to celkem líbilo, protože bylo co vyšetřovat, rodinná pouta Mordparty tentokrát nedostala moc prostoru a postava Radačínského mě začala zajímat svou nejednoznačností. To je proti 1. sérii celkem posun, takže jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží.(10.4.2017)

Začátek druhé řady vysoko nad průměrem produkce primy. Samotný kriminální případ patřil taky k těm nejlepším, tak uvidíme. Za Bartošku dávám polovinu hodnocení, ten chlap je borec.(10.4.2017)

Takové prokombinované, s návazností na předchodí sérii, že kdo neviděl nebo si nepamataje, tak se místy docela ztrácí a to docela ubíralo na zajímavosti, jinak solidního krimi případu. Slabší tři hvězdy.(9.4.2017)

• nula87

Tak jsem tomu chtěl dát ještě šanci, ale pokračuje to zcela v intencích první série (vlastně možná ještě hůř), takže já s Mordpartou končím...(24.4.2017)