1. případ: vražda soukromého detektiva, místo činu: sídlo rodiny Reinerů Majitel stavebního impéria Stanislav Reiner, odchází z vedení rodinné firmy a chce do čela jmenovat jednoho ze svých synů. V den jmenování nového prezidenta společnosti je však na pozemku nalezena mrtvola, jedná se o soukromého detektiva. Kdo si ho najal? Co měl odhalit? (TV Prima)

GeusX

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Takové prokombinované, s návazností na předchodí sérii, že kdo neviděl nebo si nepamataje, tak se místy docela ztrácí a to docela ubíralo na zajímavosti, jinak solidního krimi případu. Slabší tři hvězdy. ()

mira007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Začátek druhé řady vysoko nad průměrem produkce primy. Samotný kriminální případ patřil taky k těm nejlepším, tak uvidíme. Za Bartošku dávám polovinu hodnocení, ten chlap je borec. ()

Jara.Cimrman.jr

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Můj život je souborem rozhodnutí Stanislava Reinera staršího. Nemám zájem být loutkou i po jeho smrti." Jistě je složité být potomkem magnáta, ale tady jde o vraždu zahradníka. Spíš tedy opraváře internetu. Nebo soukromého detektiva? Ono je to vlastně docela zamotané a mě se to celkem líbilo, protože bylo co vyšetřovat, rodinná pouta Mordparty tentokrát nedostala moc prostoru a postava Radačínského mě začala zajímat svou nejednoznačností. To je proti 1. sérii celkem posun, takže jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží. ()