Potomek (S02E01) (epizoda)

Krimi / Thriller / Drama

Česko, 2017, 58 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Můj život je souborem rozhodnutí Stanislava Reinera staršího. Nemám zájem být loutkou i po jeho smrti." Jistě je složité být potomkem magnáta, ale tady jde o vraždu zahradníka. Spíš tedy opraváře internetu. Nebo soukromého detektiva? Ono je to vlastně docela zamotané a mě se to celkem líbilo, protože bylo co vyšetřovat, rodinná pouta Mordparty tentokrát nedostala moc prostoru a postava Radačínského mě začala zajímat svou nejednoznačností. To je proti 1. sérii celkem posun, takže jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží.(10.4.2017)

 • mira007
  ***

  Začátek druhé řady vysoko nad průměrem produkce primy. Samotný kriminální případ patřil taky k těm nejlepším, tak uvidíme. Za Bartošku dávám polovinu hodnocení, ten chlap je borec.(10.4.2017)

 • nula87
  **

  Tak jsem tomu chtěl dát ještě šanci, ale pokračuje to zcela v intencích první série (vlastně možná ještě hůř), takže já s Mordpartou končím...(24.4.2017)

 • Tryskomyš

  Jeden z nejlepších českých kriminálních seriálů současnosti.(5.6.2018)

 • GeusX
  ***

  Takové prokombinované, s návazností na předchodí sérii, že kdo neviděl nebo si nepamataje, tak se místy docela ztrácí a to docela ubíralo na zajímavosti, jinak solidního krimi případu. Slabší tři hvězdy.(9.4.2017)