Motivátor (S02E04) (epizoda)

Krimi / Thriller / Drama

Česko, 2017, 55 min

 • DAPDO
  *

  Ta zápletka s ruským mafiánem, která se táhne každým dílem je už otravná. Tady všechno předčilo vniknutí a špionáž do Radačínskýho kanceláře, to bylo žůžo. Tenhle díl za mě neměl moc daleko k odpadu. Hlavní postavy jsou tak naivní, že asi začnu fandit hlavnímu padouchovi. No ještě že už všichni dopředu víme, že dobro zvítězí nad zlem. Ale já budu koukat až do konce, třeba mě tenhle seriál ještě obohatí něčím, co jsem neviděl (myšleno ironicky).(1.5.2017)

 • LadyPupu

  Ona je snad ta druhá série horší než ta první...(1.5.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Spěchala jsem. Už Vám někdy zavolali, že Váš muž byl zavražděnej?" Tak to snadno vysvětluje cestu z Brna do Prahy po okrskách za necelou hodinku, protože já to běžně jezdím za dvacet minut. On ten případ mrtvého Motivátora je vůbec zapeklitý, podezřelý je snad úplně každý a přesto to moc nefunguje. Jak by taky mohlo, když někdy je třeba povolení k vstupu do bytu, jindy zase není a překombinovanost zápletky působí až směšným dojmem. Nicméně chvilka, kdy Radačinský "dělá" dojem, byla vtipná a postava Vědmy zase docela zábavná.(21.5.2017)

 • Tryskomyš
  *****

  Jeden z nejlepších českých kriminálních seriálů současnosti.(17.6.2018)

 • mira007
  ***

  Bartoška jen jako komparzista?(1.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace