• mira007
    ***

    Ajajaj !! na poradě tvůrců Mordparty asi přemýšleli jak oživit tuhle krimi sérii - mohlo je napadnout cokoliv, třeba Bartoška nalezne ztraceného sny, Kotek si najde milence, kterého bude hrát Jiří Mádl, Pavel Batěk by se třeba mohl v následujícím díle i usmát, Markéta Plánková by se mohla nahatá deset minut sprchovat a přemýšlet jak to bylo s tou Mikoličovou... kdepak , všechny tyhle varianty by byly moc obyčejné, takže v tomhle díle se najednou objeví agenti Mossadu, kteří zválcujou české trestní právo. Tyhle absurdní fantasmagorické odbočky hážou průměrný siolidní krimi seriál pěkně do hajzlu.(22.5.2017)

  • Jara.Cimrman.jr
    ***

    "S mrtvolou v autě a vražednou zbraní v ruce bych to taky hrál na nepříčetnost." Pěkně se nám to rozjelo, chvílemi jsem dokonce spokojeně mlaskal, ale jakmile se to zásluhou Mossadu začalo hlásit o světovost, tak mě to přestávalo bavit. Nicméně s jídlem roste chuť, takže očekávám, že příště už do toho zasáhnou mimozemšťani a stanou se z toho Akta Mordparta.(5.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace