Reklama

Reklama

Obsahy(1)

7. případ: brutální vražda zdravotní sestry, místo činu: fakultní nemocnice V laboratoři fakultní nemocnice probíhá výzkum experimentální léčby pomocí embryonálních kmenových buněk. Ředitelka nemocnice a vedoucí výzkumu v jedné osobě – Anita Glaserová, se připravuje na tiskovou konferenci, kde hodlá oznámit úspěchy v léčbě Parkinsona I některých onkologických onemocnění její novou metodou, a kde bude žádat o další granty a nemalé investice do jejího výzkumu. V den konání tiskové konference je však nalezena mrtvola zdravotní sestry. Jestli má tato brutální vražda nějakou souvislost s výzkumem, to vyšetřuje Mordparta - tým vyšetřovatelů. (TV Prima)

(více)

Recenze (4)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Ty vole. Máme tady na zemi rozpáranou holku a pouta bez chlapa. Co se tam sakra stalo?" Tak se nám Morparta vrátila do starých kolejí. Případ se přitom tvářil zajímavě, ale s porušováním trestního řádu si zase nikdo nedělal starosti, vykopávání dveří se stalo kriminalistickou rutinou a nejpovedenější byl vtip o tom, že strážmistr, jehož zbraní se vraždilo, nebyl postaven mimo službu ani vyslýchán GIBSem, nýbrž stále se motal kolem případu. Bravo. ()

Reklama

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vítejte na Primě v seriálu, kde při milostných scénách je zakázáno ukázat byť jen jednu malou bradavku jako v americkém puritánském filmu, ale řeší se tu vražda zdravotní sestřičky, které někdo vykuchal dělohu. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama