Reklama

Reklama

Obsahy(1)

8. případ: smrt mafiána
Naďa s pomocí kolegů z Mordparty vyřeší neobjasněnou vraždu Mykoličové , a tím i případ svého manžela, který se zapletl s podsvětím do praní špinavých peněz. Kdo stojí v pozadí celé této kauzy, vyšetřuje Mordparta. (TV Prima)

Recenze (5)

GeusX 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ani při posledním díle seriálu, který by býval mohl být docela solidním krimi kouskem, jsem si nemohl vrnět blahem a štvalo mne spousta nelogických chování, od absurdně přehnaně nezvozního padoucha s hláškou "buď v klidu", nesmyslného tajnůskaření a hrátek na vlastní pěst. O plytkém závěru nemluvě. Škoda :( ()

Reklama

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tohle byl asi jeden z nejzajímavějších dílů druhé řady, nicméně vyvrcholení hadr tomu moc nepomohlo. Nešlo přehlédnout určité nelogičnosti a absurdit - nejlepší byl ten borec Radečínský co při výměně disku za kódy přiběhl odkudsi kilometr do lomu, aby pak vítězoslavně utíkal opět po svých a křepčil, že mu to vyšlo. První řada byla trochu smysluplnější. PS: Pravda, záporák Ployhar se třemi korunkami byl exkluzivní, ti ostatní s přízvukem byli spíš trapní ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Vrah je ve vazbě, ale nějak nám tady přibejvaj mrtvoly." Tak tento rozpor je jistě třeba objasnit, ale celá ta slavná Mordparta se přitom přeměnila na spolek sólujících jednotlivců, což mě trošku štvalo. Zejména Naďa by si zasloužila dostat na holou, což jsem pro ni ochoten kdykoli udělat. Ovšem VELKÉ finále mě opravdu dokázalo pobavit. Takhle se pustit do boje s jednou mafií, druhou mafií a svým šéfem, to chtělo opravdové koule, které kriminalistka Vokušová pravděpodobně nemá. A Radačinského vítězoslavné poskakování tomu dalo korunu. Prostě jsem se bavil tam, kde jsem asi neměl, ale bylo mi to jedno. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Radačinského zatýkají v Motelu Jetel v Králově Dvoře (u exitu 22 z D5). (a-ja)

Reklama

Reklama