poster

Here We Go Round the Mulberry Bush

Komedie

Velká Británie, 1967, 96 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • dopitak
    *****

    Když svádí dospívající muž vkusný a přitom vtipně marný boj se svým vzrůstajícím libidem, filmově to obvykle funguje na výbornou. Příjemné překvapení a jedna z nejerotičtějších britských šedesátkových komedií se jmenuje Here We Go Round the Mulberry Bush. Hlavní hrdina Jamie, jakkoliv věkem a zkušenostmi vzdálený Timothy Bartlettovi Normana Wisdoma v Stalo se v Southportu, přeci jen ho připomíná, oba svádí marný boj se svým chtíčem, nerozumí ženám ale rádi by s nimi byli, oba jsou romantičtí hrdinové, kterým se nedostává něhy ale především sexu.___Mulberry Bush je plný krásných dívek, jejichž přehlídku dovedou k dokonalosti odhalená ňadra Judy Geeson. Dávno před blamážemi typu American Pie či Mädchen, Mädchen si filmaři dokázali dělat legraci z bublajících hormonů.(25.1.2012)

  • d-fens

    ocenenia : MFF Cannes 1968 - Nominácia na 1. cenu (festival bol predčasne ukončený kvôli masovým protestom mládeže)(8.1.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace