Svätá rodina je biblický príbeh, ktorý popisuje život zbožného rabína Eliáša (Steven McCarthy) počas obdobia nepokojov, keď kráľ Herodes (Lawrence Bayne) dal v strachu o moc vyvraždiť všetkých malých chlapcov. Vrátane dvoch, ktorým Eliáš prisahal ochranu. V dôsledku toho je jeho životným poslaním pomstiť ich smrť. Keď sa však zoznámi s Jozefom (Kevin Sorbo), Máriou (Lara Jean Chorostecki) a ich mladým synom Ježišom (Lucius Hoyos), začne spochybňovať samotné presvedčenie, poháňajúce jeho úsilie o odplatu. Keď nastane čas na stretnutie s jeho celoživotným nepriateľom, Eliáš prežíva veľký vnútorný boj - má ho zabiť alebo zvoliť odpustenie? Svätá rodina je príbeh inšpirácie a nádeje, milosrdenstva a pomsty, v rokoch predtým ako sa Ježiš stal človekom, ktorý napokon navždy zmenil smerovanie ľudstva. (TV Doma)

hygienik

Herodes mal pekné náramkové hodinky. Na kulisách sa šetrilo tak evidentne, až to pripomínalo socialistické TV filmy.  Aj dej bol rozpačitý. Je to produkcia PUREFLIXu, ktorý zastrešujú americkí evanjelikáli, tak som veľmi rád, že sa katolícka TV LUX odhodlala ten film kúpiť. Len z pestrej ponuky toho VOD mohli kúpiť aj 10X lepšie filmy, ako práve tento. ()

Marze

Asi nejnudnější film co jsem viděl. Příběh moc nemá co říct kromě krmení lžičkou v hospicu. ()

Arsenal83

Film je veľkou fikciou, teda aspoň to, že vraždy neviniatok sa zrejme nikdy nestali. Teda určite nie pod Herodom. To nič ale nemení, že neplatí náboženská tolerancia, a preto užívateľ batistutta je zaostalý odpad, hovno z vesnice, menej než kravské lajno, pretože je borec na internete a obúva sa len do tých, ktorí sa nebránia. Ale keby mal do oči moslimovi povedať napríklad, že Mohamed bol psychicky chorý človek, tak by mal tak nasraté v kalhotách, jak už má už teraz nasraté v hlave. ()