Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rampelník chce kouzelné zrcadlo, které má na smluvenou schůzku donést Honza. Rampelník totiž rozbil kouzelné zrcadlo, které bylo branou mezi světy. Nyní hledá zbytky, místo Honzy přijde Krysař. Než se stačí cokoliv stát, objeví se Smrťák a podřízne si hrdlo. Krysařovi s Alenkou se podaří Rampelníka uvěznit. Ve vězení se postupně ocitají i Modrovous, "vlk" a čarodějnice. Všichni jsou „poslové", ale Alenka potřebuje monstra, aby se podařilo všechny zastavit. Čarodějnici se podaří z vězení dostat. Najde mrtvého Smrťáka, do kterého je zamilovaná, a oživí ho. Smrťák hledá svou kosu. Alenka se svým týmem žádá od vězňů pomoc proti monstrům. Zejména pak pomůže Rampelník, který ve skutečnosti staré kouzelné zrcadlo rozbil proto, že Smrťák se pomocí něho chtěl dostat na Zem a všechno ovládnout... (TV Barrandov)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (12)

salfa72 odpad!

všechny recenze uživatele

Myšlenka jako taková není zase až tak špatná (rád bych viděl, jak Karkulka a spol nakopou zadek záporným pohádkovým postavičkám po Shrekovsku, ale muselo by se toho ujmout jiné studio s jiným rozpočtem a kvalitnějším štábem), ale to provedení ala Asylum je víc než trapné a doteď ani pořádně nevím, o co v tom filmu šlo. Očividně celý štáb, včetně samotných herců byl na tvrdých drogách, jinak si ani neumí vysvětlit, jak tato kokotina mohla vzniknout. To, že se celý film odehrává v nějaké staré budově (nejspíš v továrně) a jinam se bohuel nepodíváme, to by mi ještě tolik nevadilo, dokonce ani špatné výkony herců a absence toho, čemu se říká děj (s tímhle vším se tak nějak počítal), ale ty dementní zvukové efekty si mohli tvůrci s prominutím odpustit. ()

silentname odpad!

všechny recenze uživatele

Okey. V prvom rade je asi nutné povedať, že napriek ratingu som si sledovanie "Sinister Squad" aj miestami celkom užil. Musím povedať, že takto zlý film sa často nevidí a občas z toho bola absolútna komédia debility Jeremyho M. Inmana. Všetci v tomto filme sú tak neskutočne preafektovaní, že z toho človek nemôže spustiť oči. Toto je proste katastrofa mega kalibru, ale človek sa na tom skutočne vie pobaviť. Nespleťte si tento film prosím len so Suicide Squad. Verím tomu, že podobný názov nie je len náhoda. Rumplestilskin je tu prehnaný jak šlak a okrem toho každé jeho gesto je obohatené zvukovými efektami. Čarodejnica Carabosse je absolútne mimo a vôbec neviem ako ju režisér viedol. A ostatní sú na tom úplne rovnako. Nič vo filme nedáva zmysel... všetko je absolútne odfláknuté. Od hlavnej myšlienky a dejovej línie až po obočie srdcovej kráľovnej Geldy. Ja som sa síce miestami bavil, ale nemôžem dať tomuto filmu lepší rating pre jeho divnú komédiu, lebo to tak nefunguje. Je to proste ďalšia hovadina od štúdia Asylum. Hodnotenie: F ()

Reklama

Rodriguez odpad!

všechny recenze uživatele

Na film jsem se podle upoutávek těšil. Pak přišly úvodní titulky a jedno slovo v něm: ASYLUM. Hned bylo po srandě a věděl jsem, že se blíží katastrofa. Ano, opravdová filmová katastrofa, která nedává absolutní smysl. Možná že pozorný divák pochopí, ale to už budu mít dávno film hluboko v řitním otvoru. 0% ()

SNCIS odpad!

všechny recenze uživatele

The Asylum si vzali na paškál DC Sebevražedný oddíl. Od začátku bylo jasné, že půjde o sra*ku! Herci neherci v hlavních rolích, efekty k smíchu, příběh - mělo to vlastně děj? "Nehledej rozum a smysl tam, kde žádný není!" - odpad! ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Jaký tohle mělo vlastně smysl? Asi dát na jednu hromadu všechny pohádkové postavy, které měli zrovna scenáristé v hlavě, narvat je do jakéhosi příběhu, a to všechno okořenit tím, že tohle je vlastně všechno velká sranda. Jenže až groteskní zvuková stránka mě tak iritovala, že jsem si nemohl užít ani nějakou tu pěknou ženu. Jinak není o co stát. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama