Zkrouhnout počet postav a sesumírovat to celé do tří dílů by tomu víc než prospělo, protože z mého pohledu se snaží SS-GB o příliš široký záběr a ztrácí tak na spádu i přímočarosti. Nicméně i takhle se mi to líbilo, protože alternativní dějiny mě baví samy o sobě, tvůrci nabídli solidní dobovou atmosféru, svět, který vytvořili, mi sedl a obstál i casting se Samem Rileym na čele. A to mi vlastně do určité míry stačilo. 70%(17.4.2017)

Trochu pomalejší rozjezd ale hlavně podle mne velmi slabé završení. Jinak velmi napínavá miniserie z prostředí druhé světové války s twistem, kdy Bitvu o Británii vyhraje Německo. Velmi sympatičtí herci poměrně hodně napomáhají se strávením nataženého scénáře. Ten totiž nejde dostatečně do hloubky, aby si opodstatnil takto dlouhou stopáž a působil by asi lépe jako film. Zaujalo mě to ale natolik, že si hodlám přečíst knižní předlohu.(18.3.2018)

SS-GB: Hitler v Británii je bohužiaľ iba priemerným seriálom, ktorý možno mal na oveľa viac. Celý príbeh sa točí iba okolo detektíva Archera, zvyšok je skoro nijaký a zvláštny... rivalita medzi SS a Wehrmachtom (keby postavy neviedli dialóg k danej téme, tak si toho nemáme ani ako všimnúť), nevýrazný britský odboj, iba pár viet o tajnom vojenskom výskume (atómová bomba) a vonkoncom nikto v príbehu nerieši morálne dilema na ktorú stranu sa má pridať... takže seriálová upútavka obsahovala oveľa viac ako samotný seriál ponúka. Kriminálka, áno... ale iba v slabom odvare a o špionážnom thrilleri reč určite nemôže byť.(4.12.2017)

Se seriálem jsem byl nakonec spokojen, přestože se tvůrci v prvních dvou epizodách snažili diváka spíše odradit. Pak se ale děj zdárně rozběhl a já jsem se výborně bavil u kvalitního špionážního dramatu. Postava Douga Archera mi silně připomněla filmy Noir, exhumace Karla Marxe- to byl nápad hodný Pythonů a zaujalo mě koho je možno obětovat, aby si vlast zachovala tvář. Jen mě zklamal způsob jakým SS Sturbannführer Dr. Huth nosil svůj Ritterkreuz, to bylo hanebně odbyté.(25.6.2017)

Předlohu jsem nečetl, takže nevím jak je to v knize. Zde dost složitě natočené (furt se cosi přidávalo a nic neřešilo), ale zaujalo mě to, dost temné drama s kusem té detektivky, která je tu furt, ale důležitá není vůbec, i když... Stojí za podívání, kdo má rád alternativní historii ohledně druhé světové války, kdy Němci porazí Británii a slaví Německo-Ruské přátelství. Co se týče názvu, tak Hitler tam není vůbec, asi to mělo být obecné Hitler=nacistické Německo, aby bylo jasné co "šifra" SS-GB znamená. Trošku mohli dotáhnout konec, jinak dobré, není co vytýkat ani jedna strana není dobrá a druhá není zlá a ještě jsou nejednotní.(16.1.2018)

• - Děj seriálu se odehrává v roce 1941, ale hned v jedné z prvních scén můžeme vidět letoun Spitfire Mk IX, který se začal vyrábět až v roce 1943. [Zdroj: Lidovky.cz] (morgos)

• - Po odvysílání první epizody přišlo do BBC mnoho stížností kvůli zvuku. Lidé si stěžovali, že jde lépe rozumět německy mluvícím postavám než těm anglicky mluvícím. [Zdroj: Lidovky.cz] (morgos)