Mum (TV seriál)

Stefan Golaszewski

Barney Pilling

Kostýmy:

Andrew Cox

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Moc příjemné byly ty půlhodinky s celou tou partou lidiček. Bylo to něco, co jsem asi právě potřebovala vidět, lehký, jemný humor a já miluji Cathy a Michaela, které bych si vzala okamžitě k sobě domů. Cathy, chtěla bych být Tebou, tak milá, empatická a všechápající v těch nejnemožnějších chvílích, v kterých jsi se ocitla. Díky datlušce za titulky k takovým filmovým perličkám jako byla třeba tahle.(21.7.2016)

Tak tohle je komediální pecka. To se Britům opravdu povedlo. Postava Cathy je neuvěřitelně klidná, obdivuju jí, jak dokáže na vše reagovat s takovým klidem. Navíc, když na ní promluví Kelly, to chce pak mnohonásobnou dávku tolerance. Kelly je totiž moc pěknej dáreček. Snad se dočkám i dalších dílů.(4.1.2017)

Fakt k nevíře, že za vysoce sugestivní a nejspíš nejvydařenější seriálovou novinkou roku (min. v Británii) stojí zrovna Stefan Golaszewski, autor pro změnu hluboce nevkusného Him & Her. Ani tady sice nechybí úkroky přes čáru, ale v první řadě Mum nabízí citlivou romanci dvou raněných postarších duší a netradiční práci s vedlejšími postavami, který vám sice často půjdou na nervy, ale skrze občasný nastavování zrcadla to vlastně vůbec nevadí. --- "I didn't realize you worked in a supermarket too!" - "I don't" - "You work in Waitrose, yeah?" - "Yes" - "Well, that's a supermarket." - "No, it's not..."(27.12.2016)

Aniž bych to během sledování tušil, tak autorem tohoto díla je Stefan Golaszewski - jeden ze čtveřice Zbabělců (Tom Basden, Tim Key a Lloyd Woolf). ___ [spoiler] (Opravdu čtěte až po zhlédnutí, mohlo by to změnit váš pohled a to opravdu nechci.) Což zpětně vysvětluje, proč je naprostá většina postav napsána tak stereotypně a veškeré zápletky jsou vlastně jen různorodé variace na Keep calm and put the kettle on. [/spoiler](5.12.2016)

Dojemný, přítomný a vyrovnaný. Takový jaký to v životě bývá. Ať je Vám sebe hůř, Lesley Manville, Vás udělá klidnějšími.(17.11.2016)

Taková nenápadná perlička je tenhle seriál.(9.7.2016)