Vražedné jezero

Sam Hensen

Kostýmy:

Sandra Algood
  • Chrustyn

Pokud by se jednalo o komedii, docela bych se bavil a bral v potaz to, že veškeré dění je myšleno cíleně s humorem, jako tomu bylo v dávných dobách Petera Jacksona. Bohužel tvůrci mysleli vše smrtelně vážně a samotný nápad žraloků v jezeře, je ten nejméně debilní, co se ve filmu objeví. Celé to je neskutečně pitomé a amatérské a mohu to doporučit snad jen na nějakém halucinogenním dýchánku.(24.6.2019)

• koza3

Když špatnou knihu polijete kávou, nevadí Vám to. Když špatný film prosouložíte, nevadí Vám to. Když mu však věnujete pozornost a dostanete hovna v kýblu, strašně Vás to nasere. Tohle bylo béčko od první klapky, kde jsem se ještě chechtal, ale půl hodině jsem začal hodně kouřit jak jsem byl v obavách, že přijdu o rozum. Jelení parohy střílené z kuše a ohňostroj z krve žraloka. To bylo i na mě moc a to jsem viděl Atomové gymnázium. Škoda, že není něco horšího než hodnocení odpad, protože kdybych ho měl dát nějakému filmu, bude to právě tenhle.(9.6.2019)

• MickeyStuma

Televizní mockbuster bez bázně a hany se vším všudy co takový snímek má mít. Kupodivu to nemá na svědomí studio Asylum, jak by se dalo jinak předpokládat. Tradičně zkratkovitý scénář plný nelogičností vývoje děje, nízkorozpočtová výprava či CGI efekty jak z náročné videohry. Dějová šablona nijak nepřekvapí, zato šokují herecké výkony. Tento snímek je skutečně jak z nouze ctnost.(31.5.2019)

• kaylin

„Ozark Sharks“ je film, který je určen skutečně jen skalním fanouškům žraločích hororů. Není pro každého a klade na vás nároky na výrazné snížení kvalitativních požadavků na film. V „Ozark Sharks“ prostě kvalitu nehledejte. Ale když se dokážete uvolnit, všechno včetně logiky hodit za hlavu, najdete zde i pár momentů, kdy se vám bude snímek líbit a bude vás bavit.(22.11.2017)

Nevím no...žraločími masakry jsem se už asi nějak přejedl. Hejno žraloků, co požírá každého, kdo se jenom dotkne vodní hladiny, mě už prostě na hodinu a půl nezabaví. Nicméně! Proti žralokům v tomhle filmu stojí parta blbounů tak debilních, že hlášek je tu fakt dost. Takže se odprosťte od veškerého logického myšlení a nechte se jen unášet na rok 2016 neskutečnými efekty, revolučními hereckými technikami při vyjadřování zděšení, nedopnutou mikinou a epickým finálem na "slavnosti s ohňostrojem".(26.5.2018)