Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americké rodinné drama vypráví příběh Stewarta Paylora (Luke Perry), slavného spisovatele, který se potýká s tvůrčí krizí. Rozhodne se proto přestěhovat do svého starého newyorského domova v naději, že mu návrat ke kořenům pomůže najít kýžený námět na další bestseller. Po příjezdu ale zjistí, že se k němu vloupala bezdomovkyně, která neměla na vybranou, a usadila se v jeho domě i se svými dětmi. Když si spisovatel vyslechne dojemný příběh o tom, jak se u něj rodina ocitla, najde v sobě odhodlání jí pomoci a zjistí, že mu jeho další úspěšný příběh vychází přímo ze srdce. (HBO Europe)

(více)

Recenze (3)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Príbeh, ktorý otvorí mnohým oči. Že aj bezďáci majú svoju hrdosť a keď im ukradnete ich kontajnerový príbeh a náhodou napíšete o tom nejaký román, ich hrdosť im nedovolí inak, len zahodiť tú hadicu od vysávača a teatrálne ísť naspäť na ulicu. Veď čo už že sú v noci mínusy, možno niekde v popolnici bude termofor, ale hlavne ma zohrieva moja somrácka česť. Inak Luke, nech mu je zem ľahká, tu vyzeral častokrát bezdomoveckejšie než originál houmlesáci. A Erice Cerra stále neodpuchlo oko, tam mali maskéri veľa práce. ()

Killy 

všechny recenze uživatele

Namet je tak debilni a vsechny postavy mi prijdou jak z jine planety. SPOILER! Nechapu uz uvodni sceny kdy bezdomovkyne rve na majitele domu ze si jako dovolil rict at odejdou a jeste zavola policii :D ne tohle ne...prosim... uplne idiotsky dej a vykony hercu ubohe - agentcino krouceni ocima je vrchol dramaticnosti... ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

K úplnému dojmu totálního braku chybí jen poznámka, že film byl natočen podle skutečné události. 1) Protivná hysterická matka a spisovatel, který nemá o čem psát a všem lže (milý 50letý nevýrazný Luke Perry) absolvují mizerné dialogy, které jim scénárista napsal, poměrně se ctí. Ve druhé půlce se to už trochu zlepšilo a film není až tak strašný, jak vypadal ze začátku. 2) A nebojte se, že to nedopadne dobře. Je to Hollywood. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama