poster

Kjó no Kira-kun

 • Japonsko

  きょうのキラ君

 • Japonsko

  Kyō no Kira-kun

 • angličtina

  Closest Love To Heaven

Romantický / Komedie

Japonsko, 2017

Předloha:

Rin Mikimoto (komiks)

Scénář:

Čieko Nakagawa

Hudba:

Harumi Fúki

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Zíza
  ***

  Opět takový průměrný snímek ze středoškolního prostředí, kde je hodně lásky, přátelství a vůbec. Utíká to rychle, nijak velké překážky tam nejsou. Ale zápletka je slabá a celkově i vykreslení charakterů nic moc. Ovšem co chcete od středoškolské romance. Prostě takové to milé podívání jednou a dost, nic to ve vás nezanechá. Nikdo se tu nepředvede, ale jestli máte pro tenhle žánr slabost, tak jen do toho, navíc ty pusy tady nejsou tak hrozně mrtvolný, jako to tak bývá.(6.9.2017)

 • Lacike
  ****

  Zo začiatku som bol z filmu voľajaký zmätený, lebo ústredná dvojica sa správala až príliš divne. Ale našťastie tak roztomilo divne, takže ani neviem ako, ale po chvíli som si uvedomil, že si ma úplne získala a každú sekundu s nimi som si užíval. Ninon celý čas so seba vyžaruje neskutočne pozitívnu energiu vďaka čomu som sa cítil úplne jak Kira. Proste bolo neskutočne povzbudzujúce s ňou tráviť čas. Každá jej mimika pôsobila neskutočne roztomilo. Prvú hodinu to je dokonalý feel good movie na zlepšenie nálady. Naposledy ma takto nadchol Kórejský Life is Cool. Potom sa ale začne riešiť Kirov zdravotný problém vďaka čomu film trochu zvážnie, ale našťastie to je stále pojaté tak strašne pohodovo, takže neprekvapí, že sa to skončí dokonalým happyendom. Je to jeden z mála filmov, ktorý som si pozrel komplet aj vrátane záverečných titulkov, aby som dosýta vstrebal jeho pozitívnu energiu. Takže nechápem na čo si baby na tento film sťažujú, že ho ohodnotili tak nízko. Možno keby úlohy ústrednej dvojice boli prehodené a chlapec by sa snažil povzbudzovať dievča, tak by sa im páčil viac. No našťastie pre mňa to bolo naopak a rozhodne je film plný nezabudnuteľných scén. 8/10.(9.10.2019)

 • LangiJ
  ***

  Pohodová romantika ze střední. Za mě spokojenost. Japonci se vyhnuli svým přestřeleným ztřeštěnostem a přehánění, takže příběh normálně plyne od seznámení, přes překonání pár překážek, několik poučných info vsuvek o zvířátkách :) bez zbytečného opakovaného rozcházení a scházení hlavní dvojice, až k závěrečným titulkům. Hlavní dvojka k sobě sedla, partu měli fajn, i tu "mini potvoru", která ztrpčovala vztah hlavní hrdince, nešlo nesnášet. Nikdo z nich ale moc prostoru nedostal. Příběh je jednoduchý a zaměřený na hlavní pár. Ale nevadilo mi to, bavila jsem se. Lepší průměr. Přeloženo. (6.10.2019)

 • lioncel
  ****

  Jednu bonusovou hvězdičku přidávám za rodinu Okamura .. tohle je má slabost ... Zobrazení fungování rodiny (film, jako takový, byl jen obyčejný průměr) .. pro mě fascinující chování rozumné, pokorné (v tom dobrém slova smyslu) milující manželky a matky, která ctí manžela a opravuje ho jen velmi ohleduplně a pokud možno v soukromí .. milující, chápaví, oddaní rodiče s (ve škole šikanovanou, neprůbojnou, ´praštěnou ´.. žijící ve svém světě) dcerou, kterou láskyplně podporují a znepokojeně čekají, jestli .. kdy bude holka ´normální´ ..(8.10.2019)

 • kklepkaa
  ***

  Ničím neurazí, ale ani neoslní. Tak by se dal shrnout tenhle japonský počin. I tak to byla celkem milá jednohubka.(28.4.2021)

 • Vardara
  ***

  Tohle byla fajn oddychovka. Hrdinka nebyla nijak uvřískaná a vztah mezi hlavními postavami se i chvíli vyvíjel. Nebyla to láska na první pohled, ale asi až na ten třetí. Možná by se v popisku ještě hodilo slovo drama. Chvíli jsem si říkala, jak tohle dopadne... Ale až na tu přehnanou scénku v kostele mě to bavilo a mou pozornost si to udrželo až do konce.(6.5.2020)