poster

Gojira-Minira-Gabara: Oru kaijű daishingeki

 • anglický

  Godzilla's Revenge

 • anglický

  Godzilla, Minilla, Gabara: All Monsters Attack

 • anglický

  Attack All Monsters

Rodinný / Sci-Fi

Japonsko, 1969, 70 min

Režie:

Iširó Honda
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  *

  Tak tenhle film je mrtvý už po titulcích. Naštěstí to došlo i tvůrcům, kteří tu agónii alespoň nenatáhli přes sedmdesát minut. Asi už chtěli domů. Nedivím se. Nejdivnější na tom je, že nejde o dílo filmařů, kteří původního Godzillu nepochopili, že za tím stojí pořád ten samý Honda, tudíž to podbízení a odklon k rodinné zábavě nemůže být jen tak smetený ze stolu.(24.5.2014)

 • ledzepfan
  **

  No-tohle jsem dloouho odkládal protože zvěsti co se o (ne)kvalitě toho filmu šuškají jsou strašidelné..A ehmmm-co na to říct..? Všechno je to víceméně pravda. Infantilita a nevkus je ještě o level dál než fukudovy blázniviny a člověk vůbec nechápe jak něco takového může mít na svědomí sám mistr Honda. Naštěstí je zde jistá útěcha v tom, že celá ta godzziloidní dějová linka se vlastně odehrává v představách malého kluka, takže to nelze brát jako relevantní a jakkoliv určující součást godziilovské série. Navíc, ta v reálu se odehrávající linka má jisté náznaky dobré filmařiny a co já vím-třeba ta nosná myšlenka filmu je pro děcka přínosná a poučná.... Určitě nejhorší film ve kterém se Godzilla ukázala, ale i tak bych to úplně nezatracoval.(2.5.2014)

 • JohnnyD
  *

  Ježiši Kriste na nebesiach, čo to bolo? Nielenže je to neskutočne detinské, príbeh je otrasný a s Godzillou to má asi toľko spoločné ako nejaké céčkové fan fiction od desaťročného chlapca, no navyše to recykluje celé scény z predošlých filmov! Jediné, čo tento paškvil uchránilo od odpadu je to, že má len niečo cez hodinu.(10.5.2014)

 • zelvopyr
  *

  Ne, tohle fakt ne. Říkám si u takovýchto zásadních šlápnutí vedle, jestli aspoň tušili, že to bude paskvil. Příznaky, že Hondu už Godzilla nebavila, byly v několika předcházejících "dílech". O prostou stařeckou senilitu nešlo, protože mezitím točil solidní praštěné scifárny, jako u nás Vorlíček s Macourkem. Poprvé si to u mě zásadně rozlil předminule, s uvedením Godzillího potomka na scénu, a brnkáním na dětskou notu. Ale ne takovou, jak umí třeba Miyazaki, který dítě bere za malého inteligentního tvora... ale takovou křečovitou, jako v té době uměly být třeba sovětské pionýrské filmy... malí vymydlení spratci s pravítkem zaraženým víte kam, které vidíte a chcete nikdy nemít potomky... a kteří jsou donucení být "roztomilí" oním stylem a přístupem, jak laktačním syndromem postižené matky na děti šišlají a mluví o nich jako o ňuňu prdelkách, co mají s manžou (jako ne s číňanem, ale manželem). Ale tohle téma nechme, je ho ve filmu až dost – skutečně, vsadil kromě odpudivého dětského hlavního hrdiny na jeho odpudivého parťáka Miniru (malého Godzillího smrada, co se chová stejně). A výsledkem, no to byste neřekli, je odpudivý film, asi tak o hodinu delší, než by bylo záhodno. Navíc značná část záběrů s monstry (hodně přes půlku) je znovu použitá ze starších filmů. Mohlo se tohle někomu upřímně líbit? No i když, kdyby mi bylo pět až sedm, tak asi hodně...(29.5.2012)

 • SOLOM.
  **

  Desátý díl se stal opravdovou „noční můrou“ pro většinu fanoušků této série. Mnozí jej označují za nejhorší díl vůbec a já s nimi musím souhlasit. Tedy alespoň z těch, co jsem měl zatím možnost vidět. Pokud tedy nepočítám americko-japonskou předělávku původní Gojiry- Godzilla, King of the Monsters! (1956) , kterou ovšem nezahrnuji jako další díl této série. Honda se tentokrát snížil k tomu, že z toho udělal opravdu už jen podívanou pro malé děti, takový dobrodružný snímek s malým hrdinou, kterou „okořenil“ záběry z minulých dílů (souboje Gojiry). Za jediné pozitivum vidím to, že se na scéně objevila Gabara, která si to několikrát rozdala nejen s Gojirou, ale i Minillou (která tentokrát i mluví – jak trapné!!!). Představit malého Ichira mi byl krajně nesympatický, takže jsem si celou dobu tajně přál, ať ho něco konečně sežere, nebo mu ti dva bankovní lupiči zlomí vaz. To by ovšem asi malé fagany moc nebavilo.30%(16.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace