Motorkáři jsou takový dvojče rychle a zběsile, samozřejmě až na to, že se tady jezdí na motokách, ale vůbec to nevadí, protože účel pobavit fakt dokonale splní. Možná bych jen vypustil opět takový ty typický problémy a situace černošskejch gangů, který jsou v každým druhým podobným filmu, ale jinak to nedává moc šancí na stěžování, protože závody a všchno kolem toho jsou pěkně svižně natočený a hlavní herci v čele s Fishburnem dobrý. Takže cíl se kterým sem k tomuhle filmu sedal byl splněn.(17.1.2007)

• lennyd

Rychle a zběsile na dvou kolech. Na rozdíl od výše jmenovaného filmu zde není ani nějaká složitější zápletka, ani Vin Diesel - takže zde jde pouze a jenom o motorky. Laurence Fishubrne jako by z Matrixu vypadl (i se svým kabátem), a kromě hlavního hrdiny si všechny ostatní budete plíst (snad až na Kid Rocka, který zastupuje ve filmu bílou menšinu :) Pokud vám bude po 15 minutách jasné jak film skončí, ... tak máte úplnou pravdu ... přesně tak to celé dopadne :)(9.3.2004)

• castor

Relativně zdařilý mix svižné hudby, nablýskaných mašin, respektovaných závodníků a jejich lepých slečen sráží dolů jednoduchý děj, který nikterak nedokáže strhnout divákovu pozornost. Ten je odkázán pouze na obdiv k naleštěným strojům, k vychutnávání si detailů, aniž by se odvážil jen nekopírovat své slavnější motoristické předobrazy (Rychle a zběsile apod.).(19.1.2007)

Kdo nemá rád motorky ať se nedívá na filmy o motorkářích.. Samozřejmě to není bez chyby a bez slabších chvilek, ale z toho mála filmů o motorkách to docela jde.. Škoda, že takto vznikají tak absurdní hodnocení... Vyloženě jako by byl někdo nucen se dívat na film mu tématicky vzdálený a následně byl nucen ho hodnotit..docela tragédie na takových stránkách..(15.1.2009)

• spikey1

v cirka sedmnácti letech a jako velký fanda motorek jsem si zakoupil za strašný peníze na dvd tenhle titul. Už tehdá se mi zdálo že film silně pokulhává, ale mě nejvíc bavili ty motorky. Čas plynul a dvd se ve stojanu pomalu ztrácí pod nánosem prachu. Tentokrát už bych po filmu nešáhl. A ani nějak nemám chuť si ho znovu pouštět. Kde je problém? Příběh je postavený na klasické lince, máme tu mladého hrdinu, který si potřebuje vydobýt svůj respekt mezi ostatními získat lásku, přemoci bad guys a tak dále a tak dále, ale kromě videoklipového rychlého střihu film nabízí Televizní zábavu z produkce nějaké americké kabelovky. Těžko v něm hledat něco jiného než DVDbéčko, bohužel mu ale chybí vtip a bere se až moc vážně na to abych na něj pozval kámoše otevřel u toho pivko a příjemně jsme se pobavili.(7.2.2009)

• - Smoke (Laurence Fishburne) jezdí ve filmu na japonské motorce Suzuki Hayabusa vyráběné v letech 1999-2000. Jedná se o nejsilnější a nejrychlejší produkční bike 20. století, který pokořil hranici 300 km/h. (JARDAHONDA)