poster

Motorkáři

 • USA

  Biker Boyz

 • Slovensko

  Motorkári

Akční / Drama / Krimi

USA, 2003, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Master19
  *

  Ještě dříve než skončí úvodní titulky je naprosto jasné, co bude vyvrcholením filmu. Mezitím je nudná vycpávka, bez hlubšího významu. Motorky mě nijak výrazně neberou a ani holky mě příliš nezaujaly, takže jsem se dosti nudil. Za kameru a hudbu by to bylo na dvě *, ale! Ten konec je něco příšerného, objímání motorkářů ve mě vyvolává pocity až skoro na zvracení... :-((22.3.2005)

 • Dudek
  odpad!

  Reggie Rock Bythewood se snaží dát filmu pořádné tempo seč jen to jde, ale celé dílo se mu bezmocně láme pod rukama. Hudební složka je nevýrazná a rovněž snímání je unylé. To co lze ještě akceptovat u klidových fází však naprosto selhává u závodů, kterým tempo prostě chybí. Jsou nudné a bez špetky invence. I z jízdy na rovince se dá vytěžit mnohem více... Motorkáře tedy rozhodně neházet do jednoho pytle s Rychle a zběsile, neboť to je úplně jiná liga.(18.1.2007)

 • hlína
  *

  Banda černejch dětí co si kompenzuje svoje ego a komplexy z předtětsví pomocí motorek. Nevim co na tom má být zábavnýho a pokud to měla být komedie kde největší fóry jsou "fťypný" "drsný" "hemzy" tak se to podařilo. Jediný co se mi na tom líbilo byla vyšší koncentrace fakt pěkně narýsovaných blood and milk....(16.1.2009)

 • Fell_Beast
  *

  Že by afroamerická kultura přešla z odporných lowriderů na motorky? Asi ne, černoši na motocykly moc nelezou, nehoupe se to, nemá to jedenadvacetipalcová kola z chromu, nemá to rádio, takže projíždění v Harlemu za zvuku gangsta rapu odpadá...už od začátku je to velký paradox a film je odsouzen k záhubě...jedna hvězda za L. Fishburna...(28.11.2011)

 • luukaas
  odpad!

  Tak tohle je totální úlet. Banda neskutečně trapných ne-herců s absolutně nesmyslným dějem a ještě do toho Fishburne, který na motorce vypadá jak čmelák na bomboně s vyvaleným pupkem,....Ne Matrix to není. Po 10. minutách je Vám jasné jak to skončí a po 40. minutách jsem to musel vypnout, protože co je moc to je moc. Tenhle film je 100% odpad.(22.2.2013)

 • - Smoke (Laurence Fishburne) jezdí ve filmu na japonské motorce Suzuki Hayabusa vyráběné v letech 1999-2000. Jedná se o nejsilnější a nejrychlejší produkční bike 20. století, který pokořil hranici 300 km/h. (JARDAHONDA)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace