Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V undergroundovém světě motorkářských gangů je Smoke (Laurence Fishburne) neporazitelným králem. Jeho pozici ale ohrožuje Kid (Derek Luke), který má pro svržení krále i své osobní důvody. Vzrušující příběh pro milovníky rychlosti a akce! Orlando Jones, Kid Rock, Lisa Bonet spolu s dalšími sexy herci to v Motorkářích pořádně rozjedou! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (89)

Dudek odpad!

všechny recenze uživatele

Reggie Rock Bythewood se snaží dát filmu pořádné tempo seč jen to jde, ale celé dílo se mu bezmocně láme pod rukama. Hudební složka je nevýrazná a rovněž snímání je unylé. To co lze ještě akceptovat u klidových fází však naprosto selhává u závodů, kterým tempo prostě chybí. Jsou nudné a bez špetky invence. I z jízdy na rovince se dá vytěžit mnohem více... Motorkáře tedy rozhodně neházet do jednoho pytle s Rychle a zběsile, neboť to je úplně jiná liga. ()

Michal118 

všechny recenze uživatele

Příběh mladšího kluka, který musí dokázat motorkářům z gangu svého zesnulého otce, že je na motorce stejně tak dobrý jako kdysi býval on. Skvělý remake na film Rychle a zběsile, který mě mile potěšil a překvapil. Z očekávaného ,,slabšího" filmu, se po shlédnutí vyklubal zajímavý akční, závodní film. 73% ()

Reklama

lennyd 

všechny recenze uživatele

Rychle a zběsile na dvou kolech. Na rozdíl od výše jmenovaného filmu zde není ani nějaká složitější zápletka, ani Vin Diesel - takže zde jde pouze a jenom o motorky. Laurence Fishubrne jako by z Matrixu vypadl (i se svým kabátem), a kromě hlavního hrdiny si všechny ostatní budete plíst (snad až na Kid Rocka, který zastupuje ve filmu bílou menšinu :) Pokud vám bude po 15 minutách jasné jak film skončí, ... tak máte úplnou pravdu ... přesně tak to celé dopadne :) ()

luukaas odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle je totální úlet. Banda neskutečně trapných ne-herců s absolutně nesmyslným dějem a ještě do toho Fishburne, který na motorce vypadá jak čmelák na bomboně s vyvaleným pupkem,....Ne Matrix to není. Po 10. minutách je Vám jasné jak to skončí a po 40. minutách jsem to musel vypnout, protože co je moc to je moc. Tenhle film je 100% odpad. ()

JJ.Gibson 

všechny recenze uživatele

Tento snímek určitě drží nad vodou Laurence Fishburne! Jakožto Smoke je prostě nejlepší a nikdo na něj nemá!!! Má svojí pověst a je král v undergroundovém světe motorkářů. To nemá chybu. Ale! Film se nevyvaroval několik, řekl bych až zbytečných zvratů a klišé a ,,blééé" konce. Nebýt toho, tak by hodnocení bylo vyšší... ()

Galerie (19)

Zajímavosti (1)

  • Smoke (Laurence Fishburne) jezdí ve filmu na japonské motorce Suzuki Hayabusa vyráběné v letech 1999-2000. Jedná se o nejsilnější a nejrychlejší produkční bike 20. století, který pokořil hranici 300 km/h. (JARDAHONDA)

Reklama

Reklama