Michael Jordan to the Max

John Bailey

John Debney

James D. Stern

Jonathan Hock

Rozpočet $miliónovTržby USA $18,650,521Tržby Celosvetovo $21,268,532(31.8.2008)

O Michaelovi Jordanovi vyšly desítky dokumentů, které mapují jeho neuvěřitelnou karieru v dresu Chicaga Bulls, která stanovila nové limity v profesionálním sportu a udělala z NBA tu ligu, jakou je dnes. Tento dokument nejen mapuje jeho největší okamžiky na hřišti, ale také přináší spousty rozhovorů se spoluhráči, trenéry, protihráči, ale také názory analitiků NBA na tohoto nejlepšího basktetbalistu historie a jednoho z nejlepších sportovců světa.(1.8.2008)

Skvěle zdokumentovaná Jordanova vůle po úspěch i na sklonku kariéry. Jen škoda, že jsem neviděl žádný z tehdejších zápasů. MJ to the Max mi to však z velké části vynahrazuje. Jen sem zvědav jestli tuto legendu legend basketballového světa někdy dokáže někdo překonat. (Já doufám že to bude LeBron James :)(19.5.2009)

Natáčeno filmovými kamerami a je to znát. Krásný dokument, který si člověk nejlépe vychutná ve Full HD. Velmi soucítím s uživatelem sirrgulo, že neviděl žádný tehdejší zápas. Přišel jsi o hodně. Zvláště finálové série byli neuvěřitelné. Zlatá éra NBA, kdy to nebyl samý kriminálník a klient tetovacího salonu. Dnes už podle toho vypadá Denis Rodman jako řadový hráč, tehdy mohl vyniknout. Mike ho uměl krotit, což na některých záběrech je vidět. Všem doporučuji vzhlédnout nějaké zápasy alespoň spětně. Stále to stojí zato.(20.6.2012)

Nikdo neudělal pro basketbal tolik jako MJ. Dokumentů o jeho osobě vznikly tisíce, ale jenom několik jich stojí za zmínku. Každý může sestříhat pár jeho povedených akcí a má hotovo. Proto jsem rád, že existují i dokumenty, kde se hledí i na jiné aspekty ze života Michela Jordana.(26.6.2005)