poster

Mladý Indiana Jones: Masks of Evil

 • USA

  Adventures of Young Indiana Jones: Masks of Evil, The

Akční / Dobrodružný / Historický

USA, 2000, 95 min

Scénář:

Jonathan Hensleigh

Producenti:

Rick McCallum

Scénografie:

Gavin Bocquet
(další profese)
 • bubun
  odpad!

  Naprosto nechápu. Některé epizody jsou zábavné, slušně natočené, mají spád, dobrou výpravu a třeba i vtip, a jsou tady na čsfd modré. Tenhle naprosto dementní díl má naopak 70%. Ne poprvé mám pocit, jako bych se dívala na úplně jiný film než většina ostatních uživatelů. Asi jim stačí, že se někde vyskytnou upíři a hned je to na pět hvězd.(16.3.2015)

 • KM Phoenix
  odpad!

  Část z Konstantinopole (Istanbulem je oficiálně až od roku 1923) je táhlá a nesoudržná a ve své podstatě nezáživná i přes umělé snahy o vyvolání napětí a emocí. A ta druhá část z Transylvánie je neskutečná upírská slátanina, svou povahou jako by byla z úplně jiného seriálu (a to hodně špatného) a do Mladého Indiana Jonese rozhodně nepatří. První část je maximálně na jednu dvě hvězdy, oproti tomu část druhá je tak špatná, že konečným výsledkem mého hodnocení nemůže být nic jiného než odpad.(17.3.2015)

 • NinadeL
  *****

  17. Instanbul, Transylvánie 1918(27.2.2009)

 • Renton
  ***

  Celá série filmů "Mladý Indiana Jones" je pouze průměrnou zábavou vhodnou maximálně na nudné víkendové odpoledne. Prostě pravý INDY je jedině Doktor (Harrison Ford) JONES!(17.5.2005)

 • PALINO
  ****

  Prvú časť pracuje Indy ako špión v Istanbule. Réžie sa ujal Mike Newell a tak sledujeme diel, ktorému nechýba napätie, odhalenia, ani smutný záver. V druhej časti je Indy vyslaný do Transylvánie, kde sa stretáva so samotným Draculom. A aj preto tu nechýba určitá dávka nadprirodzena, pre ktorú sme si tak obľúbili filmovú trilógiu a ani dobrodružstvo, ani dobrá hudba, .....(14.8.2004)

 • - Snímek se natáčel v Istanbulu, Benátkách, Brně a Praze. (Yardak)