Diane Kramerová je posedlá jediným úkolem – najít řidiče Mercedesu barvy moka, který srazil jejího syna a zničil jí život. Vybavena jen pár věcmi, hrstkou peněz a zbraní se Diane vydá do Evianu, kde řidič podle jejího zjištění bydlí. Někdy je však cesta odplaty mnohem klikatější, než se zdá. Diane bude muset čelit jiné, přátelské a tajemné ženě. (Cinemax)

Malarkey

Herecky dokonalá Emmanuelle Devos se pustila do francouzského dramatu...no dejme tomu spíše do francouzské dramatické jednohubky. Celý film se totiž nese v duchu depky životního soukolí, které sem tam semele každého z nás, ale jen někdo tomu dokáže nadobro učinit přítrž. Vzorová tří hvězda, kterou byste na filmovém festivalu dozajista ocenili více, jak někde v poklidu domova. ()

kolemjdouc

zoufalá matka která prahne po pomstě - diví se jí někdo,má ji to někdo v tu chvíli za zlé,odsuzuje ji někdo?Já ne.Dokonale natočení snímek.Francouzi hrají celým tělem i očima a i duší,Moment kdy se jedna žena ptá té druhé kolik myslí že je jí let a to chvilkové napětí v obličeji a v očích - tomu se říká umění,Skvělá kamera ,exteriéry ,to se musí nechat ()