Reklama

Reklama

Velká rána

  • USA The Big Bounce (více)
Trailer

Obsahy(1)

Lehkomyslný mladý zlodějíček Jack Ryan si nedělá příliš starosti s dodržováním zákona a nevydrží dlouho na jednom místě. Jediné, co k životu potřebuje, jsou mořské vlny, na nichž se může prohánět na surfu. Nedávno dorazil na Havaj a našel si práci na stavbě u Raye Ritchieho, stavebního magnáta, který se rozhodl postavit rekreační středisko navzdory protestům místních obyvatel. Kvůli jejich demonstraci nemohou dělníci začít pracovat a Jack se hned první den dostane do sporu se stavbyvedoucím Lou Harrisem. Tomu se totiž nelíbí jeho nápad zahrát si během nucené pauzy baseball. Nakonec ho mladík praští baseballovou pálkou, je vyhozen z práce a zatčen. Pobavený soudce Walter Crewes ho však propustí, a dokonce mu nabídne práci údržbáře a bydlení ve svém letovisku. Upozorní ho také na Rayovu milenku, svůdnou Nancy Hayesovou, a prozradí, že zdaleka není tak nevinná, jak vypadá, a že už několikrát stála před soudem. Jackovi se tak líbí, že ji navštíví v Ritchieho domě. Zjevně si padnou do oka a dívka mu prozradí, že Ray má na své chatě dvě stě tisíc dolarů v hotovosti na úplatky. Chce milence opustit a okrást, a k tomu potřebuje Jacka. Ten se sice nechá přemluvit, čeká ho však řada potíží, ať už je to Ritchieho věčně opilá manželka, občasný kumpán Frank Pizzarro, naštvaný Harris, nebo nepředvídatelná Nancy. Ta má nejen rozehraných několik partií současně, ale také nejedno tajemství. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (89)

Jamal 

všechny recenze uživatele

Je to skoro spíše VELKÝ PODRAZ pro diváky, při sledování hvězd typu Freeman, Sinise, Sheen, Owen Wilson a jeho bratra Andrewa čekáte něco více, mnohem více. Za sledování to ale stojí a velká rána se nakonec zas tak nekoná. A také mě pobavil Morgan s hláškou "Bůh je imaginární postava pro osamělý dospělý", kdy už o film dříve Boha hrál v Božském Bruceovi. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Představte si, že přijdete do hospody a dáte si smažák. Víte, co od toho očekávat, je to nejlevnější jídlo v menu a víte, že Vám to chutná a dobře se najíte. Smažák je takový ideální srovnání s tímhle filmem. Jdete na tenhle film s tím, že tam hrají dobří herci, vy ho zapnete a postupně zjišťujete, že to není nic zvláštního. Na film se podíváte, ale druhej den už si na něj nevzpomenete...asi jako na ten smažák. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Na Saru Foster je vskutku radost pohledět (navíc mi kapku připomíná Sheri Moon).. tím ale výčet pozitiv končí!! Trestuhodně nevyužitá herecká sestava a ranec podprůměrných vtipů v NIJAKÉM kabátě.. A režisér Armitage jakoby si neustále někam odbíhal a na některé scény místo něj dohlížel nějaké náhodný kolemjdoucí. Inu, ani Freeman není neomylný!! Holt proti gustu žádný dišputát. ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Další havajsky pohodový, ničím výjimečným vybočující z řady (vlastně krom hereckého obsazení, které si vyloženě užívá dovolené, namísto aby se věnovalo filmu). Wilsonovská klasika, podpořená mentorským Morganem Freemanem a celkem nezvykle neškodným Charlie Sheenem. Hloupučký příběh, nudný konec, krásné roštěnky a průměrné vtipy. Film pro chvíle, kdy se vám nechce přemýšlet a venku je alespoň deset pod nulou. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Celý film pro mne byl čekáním. Před začátkem filmu jsem čekal na to, o čem snímek bude. Po prvních scénách jsem čekal na to, jak to bude dál. Po první polovině snímku jsem čekal na to, co z tohoto příběhu vyleze. A během posledních 20 minut filmu jsem čekal na úchvatný závěr. No, a se závěrečnými titulky mé čekání skončilo, aniž bych se dočkal nějakého zajímavého filmového zážitku, který vybředne z průměrných filmových snímků. Nedočkal jsem se tedy, a celý film mi tak přišel jako čekání na Godota (pro ty, kteří neví co to je Čekání na Godota, jedná se o absurdní drama od Samuela Becketta, kdy dva muži čekají na jakéhosi Godota, aniž by někdo věděl, kdo to je = čekání na někoho nebo na něco, co se nestane či co nepřijde). Film však měl i několik vtipných scén (božská byla scéna s ukradeným mobilem, který zazvonil: "Haló." "Dobrý den, vy jste mi ukradl mobil?" "Ano, to jsem byl já." "Aha, a nevolal mi náhodou Viktor." "Ano volal." "A co říkal." "Říkal, že jednal v afektu a že to tak nemyslel, že se omlouvá a máte mu zavolat..." - prostě vtipná scéna, na kterou dlouho nezapomenu). Tři hvězdičky z mé strany zachránil výkon Owena Wilsona, docela pěkně scenérie Havajských ostrovů a vcelku zajímavý, nikoli však bravurní scénář. Tři hvězdičky jsou pro tento film tak akorát. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama