poster

Velká rána

 • USA

  Big Bounce, The

 • Slovensko

  Big Bounce

 • Slovensko

  Veľký podraz

Krimi / Thriller / Komedie

USA, 2004, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PROCESOR
  *

  Jen opravdu pár % dělí tento film od odpadu a to i přesto, že tam hraje celá plejáda hvězd. Můj miláček Charlie Sheen tady vypadá, jako pornoherec z NDR a Freeman, jako zestárlej buzík s náušničkou co se zaseknul, někde v 80. kách. Nejde, ale o to, jak vypadají či se pokouší hrát, je to prostě příšerný a nezachráněj to ani holky v bikinách.(6.3.2016)

 • bergeron
  ****

  Po druhom prezretí som musel zvýšiť o jednu hviezdičku. Tento film má toľko dobrých hercov v sebe, že za ten čas čo natočili iné veci, sa Vám vybavia ich filmy a tým pádom aj vtipné scény sa prepletú. Vinnie Jones ako tvrdý chlapík - tu NIE je. CHarlie Sheen ako devkár - hm not workin so much here..Morgan Freeman ako dobrák - nie tu nie .. ale milo áno :D a Owen Wilson má jednu jedinú vec ktorá vždy zachráni všetko. Krivý nos a úžasný hlas ktorý zahrá každú lož do zaujimavých výšok, a pridebilnený výraz do toho..proste nesmej sa :) .. + prostredie Hawaia..+ hudba..really fkin grejt egen.(16.3.2015)

 • Bobik9
  ***

  Hodně dobře obsazená zbytečnost. Je to příjemné na pohled, trošku nepřehledné a s dobrou muzikou. Takový bezstarostný film, u kterého si člověk příjemně odpočine. Nečekaně slušné vystoupení Owena Wilsona, tradičně klidný Freeman, sexy Sara Foster a vtipně Charlie Sheen. Nic od toho nečekáte, nic také nedostanete, nicméně vidět se to dá.(3.9.2012)

 • IvcaSammet
  ***

  Musím se přiznat, že u tohoto filmu si opravdu nevím rady ... Už když jsem tento film viděla poprvé, nevěděla jsem, co si o něm mám myslet. Owen je samozřejmě vynikající, ale to samozřejmě nijak neovlivňuje to, jestli se mi film ve finále líbí nebo ne ... Celkově je herecké obsazení velmi dobré, i když jsem si na Saru Foster prostě nedokázala zvyknout. Nejen, že mi její role přišla šíleně nesympatická, ale taky mi tam absolutně seděla. Nevím proč, její výkon byl úžasný a herečka to taky není špatná ... Film měl na mě celkově působil až příliš pohádkově, příliš nereálně, i když rozuzlení bylo skvělé ... Opravdu nevím, jak mám tento film hodnotit. Herecky i dějově bych film s klidem ohodnotila čtyřma hvězdičkama, ale protože to bylo až moc pohádkové, umělé a na můj vkus až "nechutně" romantické, tak bych filmu dala sotva tři hvězdičky ... Je to prostě někde uprostřed, jenže nevím, jestli se mi ten film spíš líbil, nebo naopak nelíbil ...(2.12.2014)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 8/10/// +Sara Foster je koc, jo a český dabing je ok -celkově je to velké prázdné nic/// Tak tady si asi chtěla skupinka herců vzít dvouměsíční dovolenou na malebném ostrově a nějakýho chytráka napadlo při té příležitosti natočit film. Sepsal si tedy velmi jednoduchou zápletku, pospojoval ji nijak nevýrazními dialogy a herům řekl "žádný stres, pěkně si to užijem a ještě na tom vyděláme" Herci ho vzali za slovo a nedramaticky sem tam něco odvykládali, tedy alespoň tak aby z toho vyzařovala pohodička a sami tvůrci se nenudili. K dobru určitě můžu přičíst pěkné prostředí, lokace atp. To je opravdu na co koukat. Taky tady uvidíte svoje oblíbené herce a jako že jich je tady hafo. No ale to je pomalu všechno čím film zaujme. Naštěstí je krátký a tak nudí jen trošku. Takže ve výsledku je to takový nemastný neslaný průměr, který na vás nic nezanechá a to je škoda./// Celkem 59%///(19.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace