Koleso šťastia

(pořad)
Soutěžní
Slovensko, 2016, 45 min

Legendárna relácia sa vracia späť na televízne obrazovky! Vynovené Koleso šťastia v modernom šate sa opäť rozkrúti, aby splnilo sny súťažiacim a ponúklo divákom ten správny mix súťaže, zábavy a oddychu. Koleso šťastia bude moderovať Lukáš Adamec v krásnej spoločnosti Alžbety Ferencovej. (TV Markíza)

MM_Ramone odpad!

V TV Markíza to muselo niekomu fakt jebnúť. Ktorého idiota napadlo oživiť dávno prežitú, nudnú a mimoriadne primitívnu súťažnú reláciu "Koleso šťastia"? Kto už by sa na to dnes pozeral? Zvlášť keď to moderuje skrachovaný účastník speváckej talentovej show Super Star. Lukáš Adamec je afektovaný, hlučný mamľas s rušivým východniarskym prízvukom. Na moderovanie sa vôbec nehodí. No absolútnym vrcholom stupidity je jeho sexi asistentka Alžbetka Ferencová. Tá má v tej svojej krásnej hlavičke poriadne nasraté. Hrozný odpad! ()

Marek1991 odpad!

Už tu raz niečo podobné bolo a bolo to sparodované ako Koleso nešťastia a tých pár minút paródie bolo pre mňa viac než celé toto divadlo kapitalizmu s Adamcom a Ferancovou. ()

JohnMiller odpad!

Pôvodné koleso šťastia som ako decko sledoval, a nebolo to rozhodne zlé. Toto je však nočná mora. Tá cigáňočka čo tam tancuje je tak nesmierne trápna, že ma normálne fascinuje. ()

Aljak odpad!

Formát relácie OK, ale kto už je len zvedavý na "majstra prirodzenosti" Adamca? Ten chlap mi je svojim excentrickým prejavom a afektovaným vykrikovaním nesmierne nesympatický, priam až odporný! Už len kvôli nemu je celé Koleso šťastia nepozerateľné. Všade vidím kritiku na Ferencovú, ale tá mi vôbec neprekáža - aspoň je vizuálne sympatická (čo sa o Adamcovi povedať nedá ani náhodou). ()

majo25

A kde sú cukrovinky Čierny princ?? Bez nich je to také polovičaté. Ani sám Lukáško Oravec to potom nevie zachrániť. Nový šat sklamal, ten starší bol osvedčený. Na originál to bohužiaľ nemá. ()

maxxxim odpad!

Neverím tomu, že tomu veria samí tvorcovia a protagonisti. Hodné pozerania sa, resp. robenia úplne niečoho iného celkom odlišného od pozerania sa na toto. Za mňa len strohé, "choď a nepozeraj sa". ()

coscarelli odpad!

Nepodarok. Moderator nevyzaruje a trapi sa.(Teta otacacka sa morbidne samovrazdí a hrozi z nej ocny zakal) Celkovo natlacene do modern kabatu, kde sa neciti dobre a chce prec. Nebudem hadat, nahradil by som. ()

agassi68 odpad!

Holt Markiza vyvrhla ďalší skvost.. Tú Ferencovú museli lupou hľadať aj v našej zemičke plnej hlupákov :) ()

RigorMortis odpad!

Narkóza klesla na totálne dno. No určite sa prekope ešte hlbšie. Nechápem toho preafektovaného hlučného "moderátora" ani jeho hlúpučkú asistentku, súťažiaci na mňa pôsobia nútene a celé je to pekná ukážka absencie akejkoľvek sebakritiky Narkózy. Vyvrhnúť do vysielania niečo takéto je naozaj umenie. Ferencovej škoda na takýto škvár a Adamec nech sa radšej venuje spevu. Alebo pre istotu ani tomu nie. ()

Mire

Na Koleso šťastia si pamätám, ako som ho ako decko sledoval na verejnoprávenej televízii v dobe hlbokého mečiarizmu. V tej dobe veľmi zábavná relácia a dali sa v nej vyhrať zaujímavé ceny, ako zásoby indulóny tak na rok dopredu alebo súpravu lupienkov, slaných tyčiniek a iných pochutín :D A samozrejme legendárneho Čierneho princa! Ale malo to svoje čaro. No a teraz takmer dvadsať rokov po skone pôvodnej relácie prišla Koleso šťastia vzkriesiť TV Narkóza, ku ktorej chovám veľký odpor. A aké je to "nové" Koleso šťastia? Verzia roku 2016 je modernejšia, ale výčitiek smerujúcej k jej spracovaniu je dosť veľa. Dvojica moderátorov ktorú tvorí preafektovaný a uvrieskaný skrachovaný víťaz česko-slovenskej SuperStar Lukáš Adamec a jeho sexy asistentka Alžbetka Ferencová mi nie je bohvieako sympatická. Najväčší problém tkvie práve v nich dvoch. Adamec vrieska ako zmyslov zbavený pri komentovaní točiaceho sa kolesa a to aj v situáciách keď je už jasné že čávo/čajka v poslednom kole nemá šancu vyhrať, ale aj tak to dokáže neskutočne prežívať ak padne stopka alebo bankrot. Proste hrôza. Toto si Marcin alebo Pročko dokázali odpustiť. Ďalšia dáma na holenie je Alžbetka Ferencová. Keď vidím ako predvádza tanečky na rapkajúce sa koleso a tlieskanie divákov, mám chuť ju tam na mieste zaškrtiť. A ak sa náhodou háda nejaký hudobný umelec, tak sa réžia nehanbí pustiť aj hudobnú ukážku a ona si tam okrem tancovania začne ešte aj nôtiť a v jednom kole vyzvala do tanca aj Adamca! To bolo niečo tak neskutočne trápne až to trieska dvermi. Neznášam keď sa pri pozeraní niečoho cítim trápne za hlavných protagonistov. V Kolese šťastia sa to stáva veľmi často. Alžbetka si ale z kritiky a prípadných urážok či priam vulgarizmov, ťažkú hlavu nerobí. Dúfam že čoskoro pochopí že na obrazovke zo seba robí úplnú piču. Aj keď sa natíska otázka, či to jej správanie na obrazovke nemá prikázané od réžie. Chápem, že v tomto novom Kolese šťastia ide o to vytvoriť nejakú dobrú atmosféru pre súťažiacich a divákov, ale tá pohrebná atmosféra pôvodnej relácie sa mi páčila viac, pretože tam nebol priestor pre tie trápnosti ktoré predvádzajú Adamec, Ferencová a aj diváci ktorí ma serú neustálym tlieskaním. A súťažiaci? Určite si každý všimol nový trend pri hádaní písmenok. Dnes už nie je v móde hovoriť K ako Karol, J ako Jana, R ako Richard alebo Č ako Čestmír. Dnes už je povolené hádať K ako Krabica, J ako Jablko, R ako Ryba, Č ako Čas, T ako trochu alebo H ako haha :D Neskutočná zhovadilosť. A tie hádané témy sú tiež také dosť divné, témy typu čo robím, sny, nepríjemnosti a podobné hlúposti nemajú v relácii takéhoto typu čo hľadať. Napriek tomu dávam dve hviezdičky, lebo na stupidite niektorých odpovedí súťažiacich sa dá zasmiať (Mucha tsi tsi) a ako hodinový poobedný relax na pohovke sa to dá zniesť. Som zvedavý koľko ale bude mať táto "vlašťovka" trvanie po opakovaných kritikách divákov a nízkej sledovanosti... ()

Andreso odpad!

Dlho som rozmýšľal, prečo reinkarnovali túto neuveriteľne nudnú reláciu. Prichádzala do úvahy populárna (medzi dôchodcami) TV Šanca, ktorej formát je podobný, až na to d*bilné koleso. Moderátorská dvojica tragická, ale toto by nezachránilo nič. Tento formát mali nechať tak a neťahať ho znova na obrazovky. ()