Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Adaptace autobiografického románu Martine Monteilové, první ženy v čele francouzských policejních složek, který se točí kolem honu na jednoho z nejznámějších francouzských vrahů, nebezpečného sociopata Guye Georgese. Tento úkol vyžadoval značné profesní i osobní vypětí, navíc se musela vypořádat s pracovní rivalitou, která ohrožovala vyšetřování, a sexistickým chováním svých kolegů, kteří si ne vždy cenili její snahy nalézt pravdu. (Filmbox)

(více)

Recenze (5)

charles3 

všechny recenze uživatele

Pro mě nadprůměrná kriminálka, zachycující skutečný případ poměrně věrohodně a autenticky. Stylem trochu připomíná naše Případy 1. oddělení. ()

r007 

všechny recenze uživatele

Mám ráda komisaře Moulina a těšila jsem se na film ve stejném duchu. Ale měly mě varovat už poslední díly, kdy Yves viditelně zvolnil tempo a hodně to ubralo na výsledném dojmu. Poslední díly, kterí stály za to, byly natočena v roce 2001. Pak už to šlo z kopce. No co se dá dělat. Role prefekta, se kterým se tak vždycky hádal za mlada když stál na straně vyšetřovatele, mu vůbec nesedla. Možná to bylo tím, že už ho nemohl dabovat pan Moravec. Každopádně mě tímto filmem zklamal, Možná se příliš držel pravdy, možná už zestárl, faktem ale zůstává, že tomu chyběla akce . Bylo to takové mdlé a vleklo se to k uzoufání. Možná by mu líp sedla role Philippa Torretona. ()

Reklama

DJ Kritik 

všechny recenze uživatele

Smutné, čo všetko môže vyšinutý jedinec urobiť a aká dlhá doba uplynie, než ho chytia, ak vôbec. Práca polície je tu ukázaná, temer ako to funguje aj u nás. A nie len u polície. ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

no fajn .Rok 1998 přetlak ve vesmíru ale jedna ženská musela prosazovat registr otisků a DNA.Je až neuvěřitelné kolik to stálo životů a vraha měli na stanici a museli ho pustit jen proto že se tvářil jako neviňátko ()

Galerie (103)

Reklama

Reklama