Totto terebi (TV seriál)

Totto Television

(neoficiální název)

Životopisný

Japonsko, 2016, 7x28 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Pokud člověk není nijak seznámený s historií japonského filmu či televize a nic netuší o Kurojanagi Tecuko, asi si to tolik neužije, ale i přesto si myslím, že je to velmi příjemný vhled do doby, kdy se teprve ten velký kolos v Japonsku rozjížděl. Micušima Hikari zde předvedla jeden z nejlepších výkonů. Dál má necelou půl hodinku, a tak svižně ubíhá. V každém díle se objeví nějaká guest star a předvede se, nebo možná taky ne, ale přesto ji zaznamenáte. Já jsem si asi nejvíce užila Sometani Šótu jako Charlie Chaplina. Všechny díly jsem si užila a možná jen ten poslední mi přišel o něco slabší než ty předchozí, ale asi možná jen proto, že byl na půl loučící a napůl slibující, že život Kurojanagi Tecuko nekončí a ona stále plna života bude obtěžovat televizní diváky. Seriál je poměrně sentimentální, takže kdo nemá sentiment rád, tak by asi neměl moc koukat. V podstatě jen jediná velká moucha bylo to, že Kurojanagi v podání Micušimi vůbec nestárla. Krátký pro někoho snad i inspirativní náhled na život jedné hyperaktivní a extravagantní dámy, která čirou náhodou byla u zrodu NHK. Slabší 5*.(20.9.2016)