poster

Láska s výstrahou

 • USA

  Two Weeks Notice

 • Slovensko

  Láska s výstrahou

 • Slovensko

  Dva týždne na zaľúbenie

Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2002, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Oxytocin
  ****

  H. Grant hraje skvěle povzneseného milionáře, kde "sytý hladovému nevěří" a se starostmi, které z mnozí z nás by určitě uvítali. S. Bullock hraje také skvěle uvědomělou a inteligentní ženu, která řeší za Granta jako jeho zaměstnankyně skutečně důležité věci (ha ha ... např. pomůže i váhajícímu Grantovi s výběrem kravaty :))). Nadprůměrná romantická komedie .... "To je neuvěřitelný, jak máte malý byt. Ještě, že šli vaši ven, jinak bychom se tady umačkali... Podívej přejdu ho z jedné strany na druhou za 8 vteřin ..." :)))(25.3.2016)

 • xCindy
  **

  Průhlednější než 80g papír – nesnáší se, zamilují se, pohádají se, udobří se ... to už tady bylo milionkrát, chce to něco víc a to i u romanťárny. Dvě hvězdičky za moje oblíbence Hugha a Sandru a pár vtipných dialogů. Pro mě velká nuda a kdybych nebyla líná vstát (ntb mám vedle TV, musím vypínat ručně), tak jsem své trápení utla už někde v půlce.(2.2.2014)

 • MickeyStuma
  ****

  Střídmě veselý snímek, který sice nijak nevybočuje ze šablon, ale zaujme a pobaví. Romantismus v tomto příběhu se vyvíjí opravdu velmi pomalu, protože prioritou děje je zcela něco jiného. Sandra Bullock svou energičností na sebe strhává veškerou pozornost a Hugh Grant jakoby jí nestačil. Přesto jejich sympatie výborně fungují. Příběh má zpočátku docela tempo a tak se události hrnou dopředu jak lavina. Ale jen do druhé třetiny snímku, kdy nastane zpomalení a kdo by čekal začínající jiskření mezi oběma protagonisty, bude zklamán. To nastane až počátkem třetí třetiny, ale do radostného finále přesto bude cesta trnitá. O humorné situace a trapasy není nouze. Snímek tak spadá mezi ty lepší, které nezklamou a trochu i povzbudí.(15.11.2013)

 • Oskar
  ***

  Opravdu vtipná místa se (hlavně v dialozích) najdou, ne že ne. Celá první půlka je vlastně docela svěží, ale jak říká G. B. Shaw, i šťastná hodina má jen 60 minut. Celé to působí spíš tak, že Grant a Bullocková se coby dva matadoři žánru zdáli producentům jako dobré lákadlo a scénář se jim šil na míru tak, aby se vzájemně co nejvíc ošlehali jízlivostmi. To funguje, ale spíš jako sourozenecké pošťuchování než milostné jiskření. 60%(7.12.2006)

 • Shakers
  ***

  Jedna s tých romantických komédii, ktoré nič neprinesú ale ani nenudia, pretože herecké obsadenie je dostatočne dobre. Dej nie je nič extra a nemá moc ani čím zaujať čo je pre mňa najväčšie mínus, ale aj tak je celkom fajn. Taktiež ma sklamal film aj po humornej stránke. Pozeral som to s časti s úsmevom na tvári, ale sú aj lepšie takéto filmy, ktoré skvelo bavia oboma žánrami. Skrakta celý film je taký klasický obyčajný. 55% - 3*(10.2.2012)

 • - George Wade (Hugh Grant) nosí hodinky značky Panerai Luminor. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace