poster

Láska s výstrahou

 • USA

  Two Weeks Notice

 • Slovensko

  Láska s výstrahou

 • Slovensko

  Dva týždne na zaľúbenie

Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2002, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ***

  Další z řady romantických komedií s Hugh Grantem, jehož partnerkou se v tomto filmu stala Sandra Bullock. Místy je to skutečně vtipné a člověk se i pobaví (viz např. vykonání potřeby v obytném karavanu), ale celé to postrádá jakýsi nosný prvek. Film mi přijde jako pouze jakési okecávání, nic zajímavého a důležitého se zde neděje, prostě je to jen o sbližování dvou hlavních hrdinů. Takže film vlastně nabízí jen lovestory, kterých tu bylo už naprosto velké množství. Nic nového nebo objevného tato komedie nepřináší. Ale na druhou stranu to není zase tak špatná komedie, dá se na to koukat a místy je tu opravdu dobrý humor. Takže výsledkem je průměr, což znamená tři hvězdičky. Celá tahle komedie je prostě průměrná, jinak to nevidím...(3.1.2008)

 • Deimos
  **

  VHS/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +no hudba je vlastně jen mírně podprůměrná, někdo má rád ústřední dvojici, trošičku příběh, některé dialogy -herecká kreace Sandry Bullock, málo vtipné, málo romantické, málo akční, celkově hodně podprůměrné/// Z romanitckých komedií se tahle řadí k těm hodně špatným. Nemá to náboj ani jiskru. Až na pár dialogů a jedné či dvou scén mě zde nic nepobavilo, hodně jsem se nudil a to je špatně./// Celkem 32%///(13.7.2007)

 • tala
  **

  Zlá, zlá, zlá, veľmi zlá ústredná dvojica...ale inak priemerná romanticka komédia. No možno trošku podpriemerná, ale niektoré vtípky ju zachránili, takže tak dve, s prižmúreným okom možno tri hviezdy sú ok. Ale odpustiť, že medzi hlavnými postavami to neiskrí a skôr pôsobia ako súrodenci sa jednoducho pri tomto type filmov nedá.(16.10.2011)

 • Martin741
  ***

  priemerna komedia, kde Sandra Bullock /nebezepcna Rychlos1,2 a Gravitace/ komplet zatienil Hugha Granta, ktoreho az tak nemusim. Vtedy este 56 rocny znamy US magnat a miliardar Donald Trump /Home Alone 2/ sa opat zjavil aj v tomto filme. Humor je skor verbalny a reziser Lawrence /Slecna drsnak/ ma na konte len cisto priemerne a podpriemerne filmy : 58 %(6.12.2016)

 • necisty
  ***

  Špatné je, když si dva dobří herci vyberou film, kterému ani jejich um nepomůže. Je to naprosto obyčejná romantická komedie bez špetky originality. Vzhledem na typickou stopáž a chtíči po odpočinkovém filmu si to průměr udrží, ale vidět to prostě nepotřebujete. ... Po rozvodu mám vždycky hlad. Kebab? ... Jé šachy. Miluji šachy. A víš co mám ještě radši? Pokémony? ... SA(14.3.2015)

 • - George Wade (Hugh Grant) nosí hodinky značky Panerai Luminor. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace