Láska s výstrahou

Láska s výstrahou

Dva týždne na zaľúbenie

Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2002, 97 min

Pohodová, romantická komedie, která si na nic nehraje a těží především z kombinace dvou hlavních představitelů tedy Sandry Bullock a Hugh Granta. Těm dvěma to spolu opravdu moc sluší. Celou dobu jsem uvažoval, že dám tři *, ale za ten konec, ve kterém bylo poměrně dost příjemných emocí, lehce přitlačím.(20.11.2010)

Konstrukcí i příběhem tuctový film, který díky nikterak výraznému zpracování nedokáže ani tohle silné duo vytáhnout z průměru. Škoda, protže některé povedené úsekyči hlášky určitou kvalitu prokazují, nicméně jako celek je to nepříliš vyzrály film, který je v těch hlavních momentech nedotažený a nepřirozený.(5.7.2017)

V poslední době jsem se dívala na několik filmů, kde hraje Hugh Grant a začínám ho mít čím dál raději. To znamená, že až se podívám na všechny, budu ho milovat a už mi to bude k ničemu, protože natočí maximálně tak jeden nebo dva fimy ročně. Někdo to možná nepochopí, ale čím je Hugh Grant starší, tím mu to sluší víc.(13.3.2011)

• Gemini

Překvapte mě něčím, vzýval jsem tvůrce už někdy kolem dvacáté minuty. A ono nic, až do konce. Láska S Výstrahou je jen další z tisíců variací na téma jak se úplně odlišní On a Ona hledali, až se našli, tak nějak se nesnášeli, pak se sblížili, pak se to zmršilo, pak si uvědomili, že nejsou dokonalí, a byla z toho láska až za hrob a hranice přirozeného práva. Ano, scénář je drobátko originální (anebo tak zhovadilý, nedovedu se rozhodnout), ale u Granta i Bullockové jde podle mě o naprostou profesionální rutinu, a to "jiskření" jsem nějak neviděl. 50%(28.12.2012)

H. Grant hraje skvěle povzneseného milionáře, kde "sytý hladovému nevěří" a se starostmi, které z mnozí z nás by určitě uvítali. S. Bullock hraje také skvěle uvědomělou a inteligentní ženu, která řeší za Granta jako jeho zaměstnankyně skutečně důležité věci (ha ha ... např. pomůže i váhajícímu Grantovi s výběrem kravaty :))). Nadprůměrná romantická komedie .... "To je neuvěřitelný, jak máte malý byt. Ještě, že šli vaši ven, jinak bychom se tady umačkali... Podívej přejdu ho z jedné strany na druhou za 8 vteřin ..." :)))(25.3.2016)

• - George Wade (Hugh Grant) nosí hodinky značky Panerai Luminor. (dyfur)