Liberálně vychovaná právnička Lucy je velmi chytrá, výmluvná a osobitá, trhlý poděs, který bojuje za spásu světa a ekologii. Marně brání staré brooklynské divadlo před demoliční četou. To je nakonec zbořeno. Mluvčím společnosti Wade Corporation je elegantní George Wade. A právě on napadne Lucy na ulici kvůli budově Občanského centra. Její argumenty zneužije při interview, ale současně si uvědomí, že dívka je možná právě tím, co potřebuje. Nabídne jí místo právní poradkyně. Lucy nejprve odmítne, ale získá ji slibem, že nezboří Občanské centrum a dá jí na starosti všechny dobročinné akce společnosti. Když ji odvolá ze svatby jejích nejmilejších přátel jen proto, že potřebuje vybrat oblek, Lucy dá výpověď. Podle smlouvy však může odejít pouze tehdy, pokud jí dá výpověď zaměstnavatel… (TV Nova)

Trailer

Aileena

Milá romantická komedie, postupem času jsem přidala hvězdu. Důvod: Viděla jsem bůhví pokolikáté a stále pobaví a rozesměje. Odreaguji se, a to je to, co po filmu tohoto žánru chci. Bullock mám ráda, Granta zrovna nežeru, ale tahle postava mu zkrátka sedla. Herci i humor jsou otázkou vkusu a názorů a mě tento "balíček" zkrátka sedl. ()

PlayEasy

Tady u této komedie jsme se už možná jenom slitovávali, protože chvílema to bylo vtipné chvílema taková typická americká crazy komedie a občas to dokonce ani nebylo vtipné. Třeba pasáž jak Lucy žárlí na Junese nám úplně nezamlouvala a zase bohužel to bylo celkem dost stupidní. Stále převládajíu nás tři velikáni (1. Notting Hill, 2. Láska nebeská 3. Láska přes internet:) Přesto jako úplná oddechovka se to šikne. 60% ()

freddy

Další z řady romantických komedií s Hugh Grantem, jehož partnerkou se v tomto filmu stala Sandra Bullock. Místy je to skutečně vtipné a člověk se i pobaví (viz např. vykonání potřeby v obytném karavanu), ale celé to postrádá jakýsi nosný prvek. Film mi přijde jako pouze jakési okecávání, nic zajímavého a důležitého se zde neděje, prostě je to jen o sbližování dvou hlavních hrdinů. Takže film vlastně nabízí jen lovestory, kterých tu bylo už naprosto velké množství. Nic nového nebo objevného tato komedie nepřináší. Ale na druhou stranu to není zase tak špatná komedie, dá se na to koukat a místy je tu opravdu dobrý humor. Takže výsledkem je průměr, což znamená tři hvězdičky. Celá tahle komedie je prostě průměrná, jinak to nevidím... ()

Torgal

Znesiteľná romantika s výnimočne neotravnou Sandrou Bullock a Hughom Grantom, ktorý je v tomto žánri istota a nesklamal ani teraz, Ich vzájomná interakcia je dostatočne zaujímavá a zábavná na to, aby človek blahosklonne prehliadol to, že dej sa uberá presne v štandardných mantineloch romcomov. Neurazí, nenadchne, ale svoj účel splní. 6/10 ()

Lukke32

Říkejte si co chcete, ale mám tuto komedii moc rád. I přes průměrnou režii a absenci jiskření mezi hlavními postavami - výtečné jsou dialogy a některé scény jsou jednoduše skvělé a zachraňují zmíněné slabiny filmu. Pravda, ústřední dvojici si těžko dokážu představit jako milence, ale o humor jde v komedii především... a o ten tedy nouze není. K výslednému výslednému hodnocení přispívá i fakt, že je Hugh Grant mým oblíbencem v kategorii komedií. ()

• Dům, ve kterém žije Georgeův bratr, je ve skutečnosti jedním z domů Donalda Trumpa. Trump produkci zapůjčil svůj domov ve Westchesteru a natočil k filmu cameo, kde hraje sám sebe. (veronikajel)
  • Budova, kterou se postava Sandry Bullock a jejích dvou společníků na začátku filmu snažila zachránit, byla kdysi divadlem a nyní je kostelem, který se nachází na 175 St. a Broadway v NYC. Budova byla také použita k natáčení scény indického paláce ve filmu Guru (2002). (veronikajel)