Láska s výstrahou

Láska s výstrahou

Dva týždne na zaľúbenie

Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2002, 97 min

No, tak tohle bylo hooodně těžké!!!! Tady u této komedie jsme se už možná jenom slitovávali, protožechvílema to bylo vtipné chvílema taková typickáamerická crazy komedie a chvílema to ani nebylo vtipné. Třeba pasáž jak Lucy žárlí na Junese nám úplně nezamlouvala a zase bohužel to bylo celkem naivní (alespoň vtipné), ale zase u těchto filmů ty "hluboké" scénky nám fakt vadí. Stále převládajíu nás tři velikáni (1.Nottinh Hill, 2.Láska přes internet, 3.Láska nebeská:) Přesto jako úplná oddechovka se to šikne. 60%(17.6.2018)

• Pavlínka9

Proč prostě i tento pár, který tvoří ústřední dvojici spolu skončí jako pár???!! Pardon - Spoiler. To prostě jako vážně nemůže poté pokračovat jako jeho zaměstnanec? To ze všeho prostě musí povinně vzniknout láska? Nepochopim to...Tenhle film je podle mě tak neskutečně zbytečný. Tedy mimo toho, že je tam skvělá ukázka toho, jak člověk, který má hromadu peněz dává najevo, že má hromadu peněz a je mu to úplně jedno. Pro mě se tu střetly dva herci, kteří zde pro mě předvedli svoje typické role - Grant se svými polovtipnými narážkami, které ale byly vtipné, ale choval se jako arogantní idiot, u kterého se divím, že měl tak málo exmanželek. A Bullock, která zde ztvárnila svoji roli typické ženy, která je tak bezbranná, ale přitom nadmíru inteligentní, že zvládne všechno na světě :D Ale jednu věc mi tenhle film dal - a není to jen minirolička Donalda Trumpa na památku, ale to, že tento film je pouze pro jednoho ;)(29.12.2014)

• majklfly

Od filmu About a boy nemůžu Hugha Granta vidět. Ten samý úsměv, pohled, gesta neustále se točící dokola a opět v postavě bohatémo majtele hotelu. Takže k celému filmu, pro změnu nudná americká komedie, kterou snad jen trošku zpříjemňuje Sandra Bullock. Má nepochybně velký talent a doufám, že Slečna drsňák se nestane její životní roli....(22.11.2008)

Opravdu vtipná místa se (hlavně v dialozích) najdou, ne že ne. Celá první půlka je vlastně docela svěží, ale jak říká G. B. Shaw, i šťastná hodina má jen 60 minut. Celé to působí spíš tak, že Grant a Bullocková se coby dva matadoři žánru zdáli producentům jako dobré lákadlo a scénář se jim šil na míru tak, aby se vzájemně co nejvíc ošlehali jízlivostmi. To funguje, ale spíš jako sourozenecké pošťuchování než milostné jiskření. 60%(7.12.2006)

Pohodová, romantická komedie, která si na nic nehraje a těží především z kombinace dvou hlavních představitelů tedy Sandry Bullock a Hugh Granta. Těm dvěma to spolu opravdu moc sluší. Celou dobu jsem uvažoval, že dám tři *, ale za ten konec, ve kterém bylo poměrně dost příjemných emocí, lehce přitlačím.(20.11.2010)

• - George Wade (Hugh Grant) nosí hodinky značky Panerai Luminor. (dyfur)