Láska s výstrahou

Láska s výstrahou

Dva týždne na zaľúbenie

Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2002, 97 min

Sandra je vážně skvělá a ve spojení s Grantem jsem skoro slintala blahem:) Hvězdná kombinace. Škoda, že to zase dopadlo dobře. Hodně parádních scén, o jejichž vtipnost se samozřejmě postaral Hugh Grant. Nehrát tam tito dva a nebýt to po přečtení projevu tak dojemné, dostane tento nepochopitelně přeložený filmeček o hvězdičku méně.(1.1.2008)

• Deimos

VHS/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +no hudba je vlastně jen mírně podprůměrná, někdo má rád ústřední dvojici, trošičku příběh, některé dialogy -herecká kreace Sandry Bullock, málo vtipné, málo romantické, málo akční, celkově hodně podprůměrné/// Z romanitckých komedií se tahle řadí k těm hodně špatným. Nemá to náboj ani jiskru. Až na pár dialogů a jedné či dvou scén mě zde nic nepobavilo, hodně jsem se nudil a to je špatně./// Celkem 32%///(13.7.2007)

• Jaxx84

Děj od první minuty směřuje k tomu, na co pak 97 minut čekáme, tak zjevně, okatě a účelově, že to čekání už vlastně není ani zajímavé. Dnes prostě stačí nastrčit do ,,romantického" filmu Granta s tím svým smutně buldočím ksichtem, proti němu posadit sympatickou úspěšnou pseudointelektuální blbku a hle film pro masy uslzených dam je na světě. Osobně mám rád romantické ,,komedie", ale tahle mě ničím neoslovila, ničím nepřekvapila a ničím nebyla originální a svá. Přesto moc neurazí. 4/10.(2.3.2014)

• Lacike

Prvykrat ma to strasne nudilo, tak som si to po rokoch skusil pozriet znova. Este uvodnych 20 je celkom v pohode a bavila ma postava Sandy Bullock. Ale akonahle sa da dokopy s tentokrat extremne nesympatickym znudenym Grantom, ktoremu robi poskoka, tak aj jej postava dost zdebilnie a po hodine som to nevydrzal a vypol. Marc Lawrence toci neskutocne nezazivne filmy. 4/10.(1.1.2018)

• PogoJoe

Známé tváře v hlavních rolích nestačí. Toto dílko nudí a jako komedie nebaví. Nic originálního, nic osobitého, celé to je o tom, jestli se dokáže hlavní hrdinka v podání S. Bullock změnit, zda si dokáže sama přiznat, že se umí zamilovat, ale: scénáristicky odfláklý konec, kdy jako obvykle "přileze" chlap je... trapný.(13.8.2006)

• - George Wade (Hugh Grant) nosí hodinky značky Panerai Luminor. (dyfur)