Řecké fíky

• Západní Německo Griechische Feigen (více)

Patricia (Betty Verges) je svobodomyslná dívka volných mravů, která se vypraví do Řecka za erotickým dobrodružstvím. Její rodiče jí dají letenku, aby se mohla vrátit do Mnichova, kde má pokračovat ve studiu. Dívka se však letenky zbaví a zůstane v Řecku. Seznámí se se spoustou mužů a žen, se kterými zažívá mnoho legrace a erotických dobrodružství. Své zážitky si namluvá na kazetu. V jednom přístavu potká jachtaře Toma, se kterým podnikne plavbu po Egejském moři, během které se do Toma zamiluje...
Film Řecké fíky je lechtivá komedie, kterou natočil Siggi Götz (Siegfried Rothemund), tvůrce revuálních lechtivých komedií. Premiéra filmu byla 20.1.1977. Film dosáhl velkého úspěchu a jen během prvních 49 dnů vydělal přes 639 000 dolarů. Obzvlášť oblíbený byl v Anglii. V roce 1999 byl v Hongkongu natočen remake tohoto filmu s názvem The Fruit is Ripe. Tato lechtivá komedie s Betty Verges a Olivií Pascal dosáhla mimořádné sledovanosti na počátku 90. let, kdy je s úspěchem vysílala německá televizní stanice RTL plus. (oficiální text distributora)

Jacques-ds

Tragický film. Nemá žádnou přidanou hodnotu, je naprosto prázdný a povrchní. Hlavní představitelka je sice docela pohledná a na její tělo (resp. prsa) koukáte velkou část filmu, ale ani to celkový dojem nezachraňuje. Film se ani nedá pořádně zařadit, jakoby režisér sám netušil, co vlastně točí. O dabingu se nebudu ani zmiňovat. Doslova o prsa utekl tenhle film hodnocení "odpad". ()

DrsnSpas

Jasne ze dej,zapletka,pointa atd je o nicem.., Ale co taky cekat od lechtive eroticke komedie? Ja se bavil,uzil si kozicek zde prezentovanych a vubec... Pokud clovek neni puritan nebo nabozensky fanatik,film si uzije... Dost se mi libila scena se seladonem v hotelu. Jinak vsechny musim varovat,film je velmi zastaraly. Strasne moc zenske nahoty a zadne nasili ani krev .... ()

Subjektiv odpad!

Fíky jsem v tomto snímku neviděl, ani fíkový list. Taková nemravnost! Hlavní hrdinka tam o sobě tvrdí, že není děvka, ale já jsem teda větší děvku (navíc i svini) v životě nepotkal. Ale když už lže i ten název filmu... Správně by se to mělo jmenovat "Řecké přefiky", ovšem ani z těch člověk nic neuvidí. Satan totiž dobře ví, že do pekla vás dostane spíše smilstvem, k němuž film pokouší, než onanií u pornografie. ()

MM_Ramone

Mladá, atraktívna, voľno myšlienkárska Nemka Patrícia sa vyberie z Mníchova na dovolenku do slnečného Grécka, aby si tam užila slobodu, pohodu a voľnú lásku. Polovicu filmu sa tam promenáduje s odhalenými prsiami (mimochodom peknými, pevnými) a s holou kudnou (zarastenou ako bobor). Rozdáva si to s chlapmi aj so ženskými. Nemá zábrany, ani predsudky. Ženie ju sexuálny pud a túžba zabaviť sa a užiť si. A ja jej to nevyčítam, nezazlievam a ani nezávidím. Keby som sa s Patriciou stretol na niektorom z gréckych ostrovov, tak by sme si iste padli do oka a prežili spolu zopár horúcich dní a zmyselných nocí. Grécko je krajina, kde suchozemci zo strednej Európy zabúdajú na svoje puritanske postoje a nechajú sa unášať vášňou. Viem Patríciu pochopiť, pretože som na jednom krásnom ostrove v Egejskom mori prežil štyri roky. Čo sa však stane v Grécku, nech zostane v Grécku. Veď "Grécke figy" najlepšie chutia v Grécku. *** ()

dopitak

České znění vyrobilo studio Audit pro Vapet Production: Ve výsledky pak zhruba třicítku postav namluvilo asi sedm herců, přičemž Petr Oliva a Tonda Navrátil každý asi osm postav. Pokud si Vapeti myslí, že diváci jsou tupé ovce a nepoznají to (anebo jim to nevadí), mýlí se.____A teď už k filmu. Softsoftporno béčkové kategorie, které však můžete vyhledat pro idylickou letní atmosféru, hřejivě vhodnou v těchto zasněžených a promrzlých dnech (7.2.2010). Betty Vergès je sice více svlečená než oblečená, ukažte mi však prstem toho pokrytce, kterému by to vadilo. Je vtipné, když někdo sepsuje tenhle film, a pak dá pět hvězdiček třeba takové užvaněné slátanině, jako je Sex ve městě :-) "Fíky" se totiž alespoň netváří vznešeně. EDIT: Natáčelo se i na Hydře! ()