Seriál malých príbehov inšpirovaných skutočnými policajnými zásahmi na základe reálnych výjazdov. Nový polohraný seriál TV JOJ sa inšpiroval policajnými správami o skutočných policajných zásahoch. Policajti riešia od ukradnutých bicyklov či suseda, ktorého pohrýzol pes, až po podozrenia z trestných činov lúpeže peňazí na benzínovej čerpacej stanici či podvody na senioroch, bitky a útoky na manželov alebo rodičov. Veľa prípadov slúži ako výstraha, ako sa nedať podviesť či oklamať zlodejmi a takzvanými profesionálnymi klamármi, ktorí denne pripravujú Slovákov o majetok a úspory. Sú príbehy, ktoré vyvolajú úsmev, lebo sa končia relatívne dobre a zmierlivo, pretože vinník si prizná chybu, ospravedlní sa, prosí kamaráta, suseda, brata o odpustenie a dostane len blokovú pokutu. V seriáli uvidíme veľa známych hereckých tvárí, ktorí sa objavia v postavách policajtov aj okradnutých, zbitých či inak poškodených občanov. (TV JOJ)

Arsenal83 odpad!

Neskutočná odpadová komédia. 15 kiloví policajti nie sú schopní vyraziť dvere, hlasy majú mocné jak králiky, rešpekt by vzbudili len v homo bare. Znôšku nehercov doplňuje super kamera nastavená tak, že skôr uveríte v Star Trek ako skutočný príbeh, než tu v nejaký pocit hodnovernosti. Natočené pre slovenské stádo, ktoré po dvanástke vo fabrike sadne na gauč a potrebuje relácie na svojej intelektuálnej úrovni. ()

tron odpad!

Absolútne televízne dno (konkurenčné - markizácke - Policajné prípady sú oveľa lepšie). Odporné "herecké výkony", strašné dialógy, nesympatickí herci, absurdné prípady (OK, to teoreticky nie je mínus, reálni policajti sa s WTF momentmi stretávajú pomerne často). Vrcholom je absolútne šialené správanie údajne profesionálnych policajtov. Jeden príklad za všetky: hliadka je privolaná do rodinného domu, kde oznamovateľ tvrdí, že sa mu niekto vlámal do domu, on ho pri tom prekvapil, ťažko ho zranil, z lupiča všade krvi ako z prasaťa, týpek ho odvliekol do stodoly a tam zrejme páchateľ umrel. A policajti? Pohodička, do žiadnej stodoly sa neponáhľajú, nič ich netrápi, namiesto toho sa dokonalo chladnokrvne vypytujú oznamovateľa, že ako presne k tomu došlo a podobne. Volanie záchranky? Utekanie do stodoly? Načo... ()

MM_Ramone odpad!

Život a hooligans kamaráti ma naučili, že všetci policajti sú bastardi (A.C.A.B. - All Cops Are Bastards). To už dávno viem a ťažko ma niekto niekedy predsvedčí, že to tak nie je. Policajti sú zakomplexovaní čuráci, s ktorými sa nedá ani len rozumne komunikovať. Mali by pomáhať a chrániť, to však je iba prázna fráza, čo majú napísanú na služobných autách. Sú to jebnutí uniformovaní kokoti, ale nie až tak kokotsky kokotskí ako ich vykresľujú v ochotníckom projekte "Policajti v akcii - Škandalózne prírady". Chvíľu som bol v tom, že je to nejaká paródia, satira či podivný sitcom, ale oni to myslia vážne. TV JOJ zaradila do svojho vysielania vskutku totálne primitívny odpad! ()

SOLOM. odpad!

Chtěl jsem porovnat tento dost nepovedený Primácký projekt a tak jsem mrknul i na pár slovenských fízlů v akci. Když už s tím kluci začali a naši okopírovali tak opravdu se vším všudy. Dost chabé (spíš) katastrofální rádoby herecké výkony mě znechutili ještě víc, než tomu bylo u těch našich policajtů. Myslel jsem, že horší už to být nemůže, ale to jsem se spletl. ()

BigDeal odpad!

Seriál pôsobí dojmom, že amatérskym hercom dali tému a nechali ich improvizovať. Výsledok je skupinka dementov s dementnými dialógmi, ktorá sa riadi heslom "Čím viac kričíš, tým lepšie hráš!". Normálne som cítil, ako sa mi každou minútou znižovalo IQ. ()

topi

Nemůžu za to, ať mi každý odpustí takové hodnocení, ale já se sledováním Poldů v akci bavím absolutně královsky!! Slovenská verze oproti české navíc obsahuje ještě "dramatickou" hudební složku a dokonce i záliby a vlastnosti strážmistrů , kteří vystupují a "hrají" v jednotlivých dílech. Občas jsou trestné činy přiblíženy divákům a "akčním" způsobem předvedeny. Neskutečná dementnost scénáristů, neskutečné výkony policajtů a všech ostatních osob, tohle prostě nejde už ničím předčit. Takové příběhy nemůže vymyslet normální a soudnej člověk. U dílu, ve kterém studenti na hřbitově chlastají a zneuctívají hroby a jedna babka, která na ně zavolá policisty a pořád jim kafrá do vyšetřování, to jsem se málem smíchy připosral. ()

IceQueen odpad!

Na tomto mieste si dovolím na pomoc prizvať kpt. Ořecha a požičať si jeho oduševnelé vyhlásenie "to kurva ani omylem!" ()

peto12

Policajti zasahujú v pravý čas. Stále sa tam niekdo hada. Na jedno pozretie mi stačí. Skôr mi to pripomína komédiu. Dávam 60%. ()

SeanLSD

Dávam hviezdu, hoci je to odpad, pretože tento druh formátu jednoducho nejde hodnotiť tradičnými štandardami. Náramne ma baví termín "polohraný" - čo je synonymum pre krepí program, ktorý sa množí mediálnym priestorom horšie ako epidémia koronavíru. Stále viac som presvedčený, že to vážne nikto nemôže myslieť vážne, že sa s tým cielene pracuje, pretože pri minime snahy by naozaj nebol problém natočiť to ďaleko lepšie, ale podľa mňa je demencia účelná. Úroveň trápnosti v kombinácií s nesmierne variabilnými "polohranými" výkonmi je taká, že keď na ne človek narazí, je naozaj ťažké odtrhnúť sa. Všetko je zamerané na efekt - trápny, pravdaže - takže samozrejme vzťahy, krik, hádky a aféry a k tomu amatérske a nevierohodné až hrôza. Ľudia tam krvácajú a policajti stoja na mieste a tvrdošijne sa vypytujú: "Všimli ste si niečo podozrivé ? Vyjadrite sa k tomu. Povedzte pravdu, Takže vy tvrdíte..." Úžas, kam sme to dopracovali, neprestáva. ()

A.Beech

Áno, viem, že tento seriál pôsobí mega amatérsky a častokrát správanie polície, či ľudí, je naozaj vtipné a mnohokrát trápne, ale akosi som to pozeral rád. Predovšetkým je obdivuhodné, ako vždy okamžite stretnú čistou náhodou páchateľa poblíž miesta činu, alebo vrcholom tejto tvorby neraz bolo, že sám páchateľ prišiel naspäť na miesto činu, aj keď sa tam nachádzala polícia, ktorú si akože nevšimol. Reálne hodnotenie asi 1*, ale ja musím dať za 4*, ja som sa bavil. ()

David.Darco odpad!

Nechápem ako niekto môže natočiť takúto ... Hnačku bez kúsku citu pre záber alebo aspoň posrany dialóg. Toto nie že hrajú neherci ale tu hrajú dementi čo kývli na tak s prepačenim dohnojeny scenár že až. Čo čakať od policajných príbehov ? No tak keď si túto odpornú nechutnú oplzlosť plnú katastrofických výkonov porovnám s najväčšími krimi prípadmi Slovenska tak nechápem, prečo práve toto vzinklo. Televízia mohla kľudne obnoviť tento seriál, nie samozrejme vyplodia takúto... Nemám slov. Pane Bože chráň ma pred HNOJKOU keď som doma chorý. ()

DJ Rocco iNc odpad!

Party shit ! Väčšiu šaškáreň už nemohli vymyslieť. Človek si myslí, že ho už nič neprekvapí, no mýliť sa je ľudské. A ja sa divím hercom, že sa na takomto odpade podieľajú. Nestačí, že z núdze dabujú v dabingu všetko, čo dehonestuje kvalitu dabingu, no ešte sa takto realizujú aj v trapárňach. ()

keoma26 odpad!

Tohle bohuzel neobstoji ani jako recese, usinat se u toho taky neda, jak je to cely iritujici, treba kdyby pouzili obcas skrytou kameru jako jejich predobraz Lenßen & Partner ()

P.J.2 odpad!

Nejlepší bylo když jeli dva policajti, evidentně letitý kolegové v autě a nazývali se kolego, neřekli si jedinkrát jménem a celou dobu řešili počasí, to mne dostalo do kolem. Jako takhle, kdyby v rozpisu žánru nestálo drama ale komedie tak je to skutečně na 5*, ale tím že to zabalili do dramatu si podsekli větev. A přitom by to byl krásnej základ pro spinoffy - kriminálka, dispečink, měšťáci, ti všichni a určitě i ostatní složky se nemůžou dočkat až se jim někdo bude šťourat do práce. ()