Paramparça (TV seriál)

Vymenené životy

Drama / Romantický

Turecko, 2014, 45 min

Orkun Çatak

Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Nursel Köse, Cemal Hünal, Civan Canova, Sinem Öztürk, Ebru Özkan, Ahu Yağtu, Turgay Baydur, Erdoğan Sıcak, Erdal Geniş, Elif Baysal, Özgür Özberk, Şükran Ovalı, İlhan Şeşen, Funda Dönmez, Başak Akbay, Cüneyt Şen, Alina Boz, Sarpcan Köroğlu, Güneş Emir, Hakan İlçin, Hakan Ummak, Kadim Yaşar, Erdoğan Tutkun, Funda Güray, Oktay Saldıray, Gürkan Güzeyhuz, İhsan Ustaoğlu, Volkan Bora Dilek, Banu Arıca, Zeki Eker, Müşerref Göksever, Nalan Başaran, Bülent Düzgünoğlu, Nurhayat Boz, Tahsin Lale, Osman Kaba, Emre Korkmaz, Aslı Şahin, Ayhan Bozkurt, Elvin Aydoğdu, Tolga Tekin, Berna Üçkaleler, Ezgi Sertel, Suna Sancaktar, Uğur Ahurcu, Sadettin Kanpalta, Zeynep Kumral, Koray Karaca, Mehmet Yüksel, İlker Gülümser, Mehmet Ali Yılmaz, Efsun Akkurt, Muzaffer Demirel, Suat Karausta, Hümeyra Akbay, Serdar Keskin, Ahmet Arıman, Zühre Gökdağ, Suna Dizdar, Gülşah Yavuz, Erkan Bilgütay, Ertuğrul Postoğlu, Sinem Uslu, Kaan Yabaş, Barbaros Seçkin, Kebire Tokur, Serdar Yıldırım, Deniz İrem Morkoç, Radife Baltaoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Leyla Tanlar, Serkan Halil Özberk, Melih Seferi, Erdal Akıncı, Ibrahim Cem Tek, Sarp Can Köroğlu, Burak Tozkoparan

Nejdelsi serial, na ktery jsem se dokazala dodivat az do konce. Vzdycky se najde neco,kvuli cemu chcete videt pokracovani. Je to serial plny zvratu a prekvapeni, prolina se v nem turecky temperament, takova ta jejich divokost. Jinak bohuzel silene prekombinovany. Kdyby serial byl kratsi a zapletek v nem bylo mene,nikdo by se nezlobil(8.12.2018)

• D1705

Ďalšia turecká nekonečná a nezaujímavá po 100 dieloch telenovela. Čo viac dodať.(21.3.2017)

• horapollon

Toto už časom musí nasrať úplne každého! Televízia, ktorá to vysiela na Slovensku, veľmi správne zvolila postup, že doteraz nezverejnila (a určite ani nezverejní) celkový počet častí. Keby ľudia tušili, že tento paškvil je zrejme nekonečný, nikto by to nezačal pozerať!(22.1.2017)

• MM_Ramone

Za posledné týždne som toho hodne počul o tejto tureckej telenovele, ktorú vysiela TV Doma. Viac krát ma na ňu upozornila kamarátka Eva z Petržalky. Ona ju pravideľne sleduje. Tak som si teda i ja pozrel zopár častí. No nezapôsobilo to na mňa. Vôbec. Ja proste nedokážem oceniť tieto narýchlo točené nekonečné televízne seriály. Evka je milá, usmievavá žena. Mám ju rád. Avšak jej momentálne najobľúbenejšiu telenovelu "Vymenené životy" musím označiť ako odpad!(10.2.2017)

• doogiemus

Aby bolo jasné - pozerá to manželka - a keďže žijeme v jednej domácnosti, nedá sa vyhnúť tomu, aby som stále nezhliadol niekoľko minút z tejto gumárne. No čo vám poviem - čistá telenovela, ktorá nemá čo ponúknuť, nemá čím obohatiť, akurát sa pritom samovraždia mozgové bunky. Zdá sa mi, že oproti ostatným seriálovým skvostom tohto žánru tu plačú ešte viac. Fňuk sem, fňuk tam, a doogiemus si má chuť špárať vidličkou v oku. Toľko sĺz by zúrodnilo aj saharu. V mene zdravého rozumu tomu dávam hodnotenie zodpovedajúce kvalite a obsahu.(25.11.2016)