• MM_Ramone

Za posledné týždne som toho hodne počul o tejto tureckej telenovele, ktorú vysiela TV Doma. Viac krát ma na ňu upozornila kamarátka Eva z Petržalky. Ona ju pravideľne sleduje. Tak som si teda i ja pozrel zopár častí. No nezapôsobilo to na mňa. Vôbec. Ja proste nedokážem oceniť tieto narýchlo točené nekonečné televízne seriály. Evka je milá, usmievavá žena. Mám ju rád. Avšak jej momentálne najobľúbenejšiu telenovelu "Vymenené životy" musím označiť ako odpad!(10.2.2017)

• horapollon

Toto už časom musí nasrať úplne každého! Televízia, ktorá to vysiela na Slovensku, veľmi správne zvolila postup, že doteraz nezverejnila (a určite ani nezverejní) celkový počet častí. Keby ľudia tušili, že tento paškvil je zrejme nekonečný, nikto by to nezačal pozerať!(22.1.2017)

• Mysanthia

Prvá séria ešte ako tak ušla, potom to už ale išlo dole vodou... a negativistickým veciam sa treba zásadne vyhýbať!(15.3.2017)

Nejdelsi serial, na ktery jsem se dokazala dodivat az do konce. Vzdycky se najde neco,kvuli cemu chcete videt pokracovani. Je to serial plny zvratu a prekvapeni, prolina se v nem turecky temperament, takova ta jejich divokost. Jinak bohuzel silene prekombinovany. Kdyby serial byl kratsi a zapletek v nem bylo mene,nikdo by se nezlobil(8.12.2018)

• doogiemus

Aby bolo jasné - pozerá to manželka - a keďže žijeme v jednej domácnosti, nedá sa vyhnúť tomu, aby som stále nezhliadol niekoľko minút z tejto gumárne. No čo vám poviem - čistá telenovela, ktorá nemá čo ponúknuť, nemá čím obohatiť, akurát sa pritom samovraždia mozgové bunky. Zdá sa mi, že oproti ostatným seriálovým skvostom tohto žánru tu plačú ešte viac. Fňuk sem, fňuk tam, a doogiemus si má chuť špárať vidličkou v oku. Toľko sĺz by zúrodnilo aj saharu. V mene zdravého rozumu tomu dávam hodnotenie zodpovedajúce kvalite a obsahu.(25.11.2016)