Wayne or Lose (E01) (epizoda)

Komedie / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 22 min

Tvůrci:

Ben Queen

Marc Buckland

Scénografie:

Susan Mina Eschelbach (set dekoratér)

Kostýmy:

Heidi Higginbotham
  • Teron

Námět je hodně dobře pojatý, ale provedení těžce selhává. Superhrdinové se prakticky neobjeví, herci přehrávají, ačkoli nemají co hrát a vtipy běží sice na plné obrátky, ale neobsahují nic, čemu by se člověk mohl skutečně zasmát. Vypínám bez zájmu v půlce druhého dílu.(17.2.2017)

Pilot dokazuje moji teorii. Powerless se zatím tváří jako roztomilá, nezávadná, oddychová komedie, se kterou rádi každý týden tu půlhodinku strávíte. Narážky na superhrdiny fungují dobře, Alan Tudyk, který hraje pro něj relativně atypickou roli, je jako vždy super a Vanessa dostatečně kawaii. Vtipy fungují tak na půl a některé jsou opravdu fajn. Prozatím lehký nadprůměr 60%(3.2.2017)

První díl je v pohodě. Hezké, jak se nová vedoucí snaží což dávalo štávu a tempo. A asi čekám pokles kvality v dalších dílech podle hodnocení.(20.8.2017)

• MoiJe

Ako (anti) superhero serial by ma to nebavilo, humor je pre mna trochu off, ale v kazdom z troch zatial videnych dielov bol prelink do nasho korporatneho timu, ktory uplne sedel, a to je pre mna v takomto seriale celkom fascinujuce.(19.2.2017)

Vtípky nedotažené, postavy nepropracované, ovšem dost se mi líbí námět seriálu. Vanessa hraje (překvapivě) dobře a Alan Tudyk nezklamal. Dám tomu ještě šanci.(4.2.2017)