Reklama

Reklama

StartUp

(seriál)
  • USA StartUp
Trailer
Krimi / Thriller
USA, (2016–2018), 22 h 18 min (Minutáž: 43–54 min)

Tvůrci:

Ben Ketai

Hrají:

Martin Freeman, Adam Brody, Edi Gathegi, Kristen Ariza, Ashley Hinshaw, Jocelin Donahue, Aaron Yoo, Michael McKiddy, Jevon White, Yvonne Zima (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(30)

Obsahy(1)

Po roce mimořádného růstu se neregulovaná síť ArakNet stává cílem agentky NSA Rebeccy Stroud, která slibuje, že se do sítě za každou cenu infiltruje. Příchod tohoto nového protivníka, spolu s tajemným návratem Izzy z její nešťastné cesty na Kubu, vytváří mimořádný tlak uvnitř společnosti a staví proti sobě dřívější přátele... (AXN)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (15)

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Zatím tři hvězdy a abych byl upřímný, nevím, co by se muselo stát, abych to zvedl. Má to velmi silný potenciál, ale pořád se mi to nemůže dostat pořádně pod kůži a to je velká škoda, protože já podobné věci vesměs můžu. Jen s trošku lepším a propracovanějším příběhem, což nezachrání ani Edi Gathegi, jehož postava Ronalda mi přišla v těchto horkých dnech jak čerstvě vychlazená jedenáctka. Svěží a lahodná zároveň. ()

topr harley 

všechny recenze uživatele

Svěží vítr mezi seriálovou tvorbu. Ačkoli to není žádá novinka a všiml jsem si tohoto kousku jenom díky Netflixu, tak to bylo něco, co mě ihned zaujalo. Krimi žánr nijak moc nefandím, ale podle traileru jsem se rozhodl, že tomu dám šanci a rozhodně nelituji. Zajímavé postavy, aktuální příběh, který si není problém představit v reálném světě a hlavně si nemůžu stěžovat, že by se v seriálu pořád něco nedělo. Což se stává neduhem aktuálních sérií. Zbytečné natahování bez konce. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

“AHOJ GENCOINE“... /// Trojice švorcáků shání prachy na projekt, kterej má změnit svět. Pomalej rozjezd. Máme tady několik postav různorodých sociálních poměrů a společenskýho postavení. Sledujeme nejen jejich snahu o vdechnutí života StartUpu, ale taky jejich osudy, který jsou díky tomu ovlivněny. Ne každej okamžik je zajímavej… každopádně ten gangsterskej týpek má co nabídnout. Postupně dobrejch okamžiků přibejvá a tak se Freemanovi nedivím, že se mu v seriálovejch vodách zalíbilo. Tahle parta je na tom u mě jako u investorů: zpočátku jim nedůvěřuju, ale nakonec mě přesvědčej, že si pozornost zasloužej. Před koncem jsem se bál, že v další sérii budou omílat ty samý sračky furt dokola… ale vono ejhle – překvapení! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Rozjíždím byznys s kradenejma prachama z drog. 2.) Mám nápad (a nemám prachy). 3.) Thx za titule „Pedros314159“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

Axident 

všechny recenze uživatele

Sony si zatraceně ohlídalo, do čeho dává prachy a těch nemálo záběru na jejich telefony se dá přežít. Našláplá hudba, skvělý střih a kamera, výborný Freeman (i ostatní) a pěkně se nepěkně komplikující jeden slibný startup. Snad jediné, co se dá vytknout je směšně okatá reklama na Dove a zcela useknutý konec, kdy pochopíte, že těch deset dílů byl prequel a věci se k lepšímu možná otočí až v případné druhé sérii, protože v té první se světla na konci tunelu nedočkáte! ()

viperDavid 

všechny recenze uživatele

První série mě úplně pohltila a vlastně jsem nezaznamenal ani chvíly nudy, nebo slepého místa. Bohužel co nechápu je, že se chvíli uvažovalo o tom, že druhou serii nenatočí i když první neuzavřeli. S tím se ale musím vypořádat. Musím udělat poklonu Adama Brodyho, kterého mám sice stále za ňoumu, ale jako producent nezklamal. ()

Galerie (294)

Reklama

Reklama