Reklama

Reklama

Zornův syn

(TV seriál)
  • USA Son of Zorn

Epizody(13)

Obsahy(1)

Zorn je barbarský válečník ochraňující ostrov Zephyrie. Jenže část jeho rodiny žije v USA a on se musí rozhodnout, ve kterém světě chce žít... (TV Prima)

Videa (10)

Recenze (4)

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Výborný seriál, u kterého jsem se báječně bavil. Zorn je skvělá postava a jeho interakce se zbytkem postav (mimochodem též skvěle napsaných) je báječná. Rozhodně to není klasický rodinný sitcom, kterých je mraky, originalita tam je a potenciál je dle mého maximálně využitý. Jen škoda toho brutálního cliffhangeru na konci (do Zephyrie jsem se těšil) a malého počtu epizod celkově. Zornův syn si tak brzké zrušení rozhodně nezasloužil, ale FOX prostě ruší dobré věci. 75% a určitě si ještě někdy dám repete. ()

2Pac 

všechny recenze uživatele

Super serial vktory verim, ze bude pokracovat dalsimi seriami a ludia ocenia jeho kvality. Ja si to ako otec/geek deti uzivam.... ()

Reklama

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Původní nápad byl vskutku originální - udělat napůl animák v hraném světě. Otázkou je, zda byl vymyšlen první příběh nebo ten nápad. Seriál působí tak, že spíše to druhé. Příběh není moc silný. Jsou zde jistě úsměvné hlášky, postavy i situace, přestože slzet smíchy rozhodně nebudete a popadat se za břicho taky ne. V seriálu je hodně krve - takže proto se musí vysílat po 22. hodině, překvapivě málo sexu, a vůbec žádná logika. Některé postavy jsou po pár dílech vtipné už jen když se na ně podíváte. Podobný nápad už využilo více seriálů - Spongebob v kalhotách, Simpsonovi párkrát, ale vždy to bylo spíše výjimečně. Tohle je originální námět, který ale sám o sobě zastínil příběh i epizody samotné. ()

LeitoSE 

všechny recenze uživatele

Ďalšia blbosť, ktorá mohla byť niečím výnimočným, lebo mala silný originálny nápad na zápletku a neopozeranú kombináciu 2D animácie s normálne natáčaným neštúdiovým prostredím. Nakoniec je to ale všetko úplne nanič, keďže je to pre mňa absolútne nevtipné a preplnené trápnymi momentami, na ktoré nemám vôbec chuť sa pozerať každý týždeň. Drop 3/13 - 25% ()

Galerie (79)

Reklama

Reklama