Komentáře uživatelů k TV seriálu (12)

A prosím co nejrychleji další sérii. Tuhle jsem slupla na dvě části a nevím jestli mám milovat a litovat nájemného vraha, kleptomanku každým coulem, která miluje svého syna a bojuje o jeho navrácení s vervou sobě vlastní, její maminu (pěkné kvítko) s jejím truhlíkem, který má srdce na dlani, ale já je beru se vším všudy a poslední díl přímo vybízí k pokračování. Každá postavička je svojská a já bych je určitě viděla ráda ještě jednou. Je mi cekem jedno, že to na mě pomrkávalo mainstremem. Jak píše jeden uživatel, žádná nuda to není už od první klapky a problémů je tam hafo, které by chtěly doladit. A synek není vůbec žádné pako, jen mu přeji, aby se dobře rozhodnul, ona to totiž není vůbec žádná legrace.....a co agentka FBI a její zatčený, který tady má také své dané místo ? Určitě to chce pokračování.........a bude:-)(7.2.2017)

S1: Respect. Najzazivnejsi serial poslednej doby. Kvalitni herci, zaujimava zapletka, viditelny vyvoj, ziadna epizoda nebola nudna.(11.1.2017)

V hlavní roli nájemný vrah a mrcha zlodějská, kteří k sobě přes počáteční averzi nacházejí cestu. Na první pohled tak trochu kýč, ale když se ponoříte do minulost obou hrdinů, získávají jejich charaktery úplně jiný rozměr. Perfektně napsané a neustále se vyvíjející postavy jsou vůbec největší doménou seriálu a to neplatí jen o ústřední dvojici. Máme tu vykutálenou matku a jejího o generaci mladšího přítele, probačního úředníka se slabostí pro svou klientku, oprsklou agentku FBI a řadu dalších svérázných postav i postaviček, které promlouvají do osudů všech zúčastněných. Co se herců týče, tak tady hraje první housle výtečná Michelle Dockery, kterou fantasticky doplňuje Botto a za zmínku stojí i Lusia Strus. Doufám, že tohle neskončí jen u dvou sérií. 100%(10.5.2018)

Překvapení sezóny.(27.12.2017)

Po recenzi na prvni serii na Tvzone jsem tomu dal sanci ne jen proto, ze me prekvapilo, ze jsem to na poprve minul, ale protoze me zaujala jedna vec. Ve zminene recenzi je dost vychvalovano velka rozmanitost kazdeho dilu a skakani mezi zanry. Moc jsem si to neumel predstavit, ale nejen, ze to tak opravdu je - co dil, to samostatny kus celku, ktery posunuje pribeh dal, odhaluje charaktery a pokkazde trochu jinym pojetim, ale hlavne to funguje. Na cistych pet hvezd to pro me neni, ale nuda opravdu nenastava a po druhe serii klidne pridam(16.9.2017)

Opravdu skvělý seriál někde na pomezí krimi a psychologického dramatu.Na jedné straně tu máme zlodějku, která si chtěla alespoň trochu dát do pořádku svůj zpackaný život, na druhé straně nájemného vraha, který ji přinutí ke spolupráci. Máme tu pár, který si nemůže věřit, který má problematickou minulost i přítomnost, přesto dokáže nakonec nějak společně fungovat. A i když můžeme sledovat řadu napínavých momentů, tak neméně velký důraz je kladen na vykreslení nejednoznačných hrdinů. Pokud máte rádi psychologické kriminálky, tak tento seriál rozhodně za pozornost stojí. 4,5*(5.1.2017)

Doufám, že to bude mít další série, protože to naprosto žeru. Úžasný seriál, kde mě nejvíce zaujala Michelle Dockery, jako hlavní herečka, coby zlodějka Letty, která narazí na nájemného vraha a jejich osudy se zapletou do sebe. Úžasné vyobrazení dnešní doby...co můžu na to říct...nemám slov...úžasné! Dávám 100% (5 hvězdiček)(14.8.2017)

Absolutne perfektni.(22.12.2016)

Prostě pecka! Nemůžu se dočkat 2. série. Michelle Dockery zde předvádí herecký koncert a je to její zatím nejlepší role v kariéře. Přál bych jí za to minimálně nominace na Emmy a Zlatý Glóbus...(9.10.2017)

Po 1. sérii hodnotím jako průměr, i když závěr série byl svižnější a trochu mi vylepšil dojem z celku. Vadila mi jistá žánrová nevyváženost, která se projevovala i kolísajícím tempem příběhu, některé části byly napínavé, jiné rozvláčné a celkem nudné. Vzhledem k tomu, že je seriál označován jako drama, mi vadila i dost velká nevěrohodnost až absurdita postav, kterou bych u komedie spíše akceptovala. Jednoznačně největší předností seriálu je Michelle Dockery, která je velmi hezká a sympatická a patří k mým oblíbeným herečkám. Nicméně se samotnou postavou Letty jsem měla celkem problém, její chování mi často lezlo na nervy, navíc si neumím představit, že by takto silná alkoholička vždy vypadala perfektně a měla nad sebou takovouto kontrolu. A opravdu si máme přát, aby taková osoba vychovávala dítě?(5.3.2018)

Doufám, že třetí serii natočí co v nejbližší době, protože mě ten seriál děsně bavil. Chvilku jsem uvažovala, že to u mě není 100% kvůli rozvleklejšímu řešení rodinných vztahů včetně boje o Jacoba, což mě nikdy moc nebaví, ale nakonec vyhrálo stoprocentní nadšení. Letty byla boží, hrozně mě bavila ta její parukovohotelová a alkoholicko kleptomanská poloha, mnohem víc než ta mateřská. No a Javiera bych asi taky milovala i přes fakt, že je sicario. Nejsilnější díly pro mě byly travesti club, kdy jsem napětím nedýchala a drogový dýchánek, ufff.(30.6.2018)

Je to tak prehnané,až je to nakoniec dobré.V hlavnej roli geniálna zlodejka a zabiják sicario plus černošský chlapec,akcia,humor,dráma.1.séria 80%.2.séria dosť stratila na tempe,začala sa tváriť psychologicky a až záver to trochu napravil 65%.(8.10.2018)