Ve třetí epizodě se Amanda odvážně a spontánně vydává na nákup a po incidentu se jí ujmou nečekaní zachránci. Bart Curlish (Fiona Dourif) a Ken (Mpho Koaho) se na své cestě dostávají do sporu s gangem motorkářů. Na rozplétání složitého případu se vedle Todda a Dirka začínají podílet i Farah s Amandou. (Necrotongue)

muti

Chaotický a zároveň symetrický dej kde hlavný hrdina ako šialený zlepenec Sherlocka, Sheldona a Mr Beena spája čriepky reality a snaží sa vytvoriť ucelený obraz. jeho postava je annoying, žiaľ javí sa ako nesmrteľná postava a asi nebude jediný. Pre mňa zatiaľ naj je dvojica detektívov, ktorá zneistí každého a neverí nikomu. How do you know? We are police, we investigate shit, we called your parents ()

honajz

4,5. Když se z toho teď stala čtyřka fakt ulítlých vyšetřovatelů (Todd, Dirk, Amanda a fakt hodně hezká Farah - zvlášť z profilu), tak to šlape už neskutečně skvěle. Trochu jsem nepochopil ty motorkáře, ale třeba i ti budou mít pro celkové děni časem nějaký význam, a nebyli jen vyplňovací vsuvkou. Moc dobré myšlenky o náhodách a směřování v našich životech - podané nenásilně, vlastně mimoděk. ()

honajz2

Ne taková pecka jako minulá epizoda, moc se tu toho totiž nestalo, ale pořád si dostatečně držela můj zájem a pořád mě dost zajímá, kam se to celé vyvrbí. A taky tu líp funguje humor a jednotlivé postavy, jen se obávám, že místo sci-fi z toho bude nějaká fantasy s nadpřirozenými bytostmi... ale uvidím, nechám se překvapit. Slabé 4* ()

Necrotongue

I po třetí epizodě se výborně bavím a mojí nejoblíbenější postavou se jasně stala Bart Curlish. Sice jsem dostal pár odpovědí, ale vynořilo se o to víc otázek,takže nic není nemožné(Toyotááá). ()