Druhou sezónu byla pro mě radost sledovat, bavil jsem se ještě víc než u první řady, a už ta byla skvělá. Pravda, nedočkal jsem se tentokrát žádného stěhování duší, ale místo toho mi tvůrci naservírovali pastelkovou říši Wendimoor i s jejími obyvateli a znovu to byl pořádný úlet. Příběh měl opět takové tempo, že jsem měl co dělat, abych ho stačil sledovat, humor byl perfektní, akce nezaostávala, Bart nikam nezmizela a ještě k ní přibyl Alan Tudyk v roli pana Priesta. Paráda.(8.11.2018)

Ťažko sa tento seriál hodnotí len tak, sám o sebe, je totiž výrazne originálny, špecifický a nepodobný v podstate hocičomu inému. Druhá séria sa však dá hodnotiť vzhľadom na prvú. V skratke, zoberte hocijaké prídavné meno čo vás napadne k prvej sérií, umocnite to na druhú a dostanete druhú sériu. Je to šialenejšie, zábavnejšie, napínavejšie, rôznorodejšie... Jediná výnimka je "premyslenosť" (nenapadá ma vhodné slovo), proste keď sa človek pokúšal pochopiť prvú sériu musel sa nad tým trochu zamyslieť (za čo bol patrične odmenený). Tu je dej oveľa "priamočiarejší" (zase blbé slovo v spojení s týmto seriálom), netreba spätne rozplietať čo sa dialo aby to dávalo zmysel. Každopádne, stále je to super :)(11.1.2018)

Už to sice není tak třeskutě vtipné, ale pořád si to drží dost dobrou kvalitu.(13.5.2019)

Tak druhá série mi zas mrdla xichtem o beton. Nesčetněkrát. Tak neuvěřitelný gejzír nápadů se jen tak nevidí. A nejbizarnější na tom je, že přestože seriál víří ve vodách brutální šílenosti, neustále je patrný pevný autorský tvůrčí záměr, ukočírované reálie a v dost nadneseném, holisticky multidimenzionálním významu to dává smysl. Ždíme emoce, dokáže fakt napnout a rozběhat mráz po zádech a vzápětí trhnout bránicí skrze nějaký vymazlený gag. Práce s postavama, kdy se neustále prohazují kladné, záporné a vedlejší role, je tak kurevsky neotřelá a svěží, že by byl Whedon hrdý. No a ve zkratce ještě vypíchnu pár věcí: Windemoor je geniální, hlavní záporačka (a hlavně její vývoj) k sežrání, Tudykův Mr. Priest je libovka a ač nejsem gay, Pantovi bych asi padl k nohám. V podstatě do písmene platí to co jsem psal u komentu k první sérii a další expanze celé té šlamastyky pro mě znamená jediné: nemůžu se dočkat třetí sezóny! PS: Třetí sezóny se podle všeho nedočkáme. Zamačkávám hořkou slzu, tohle byl klenot.(19.12.2017)

Tak jestli byla první řada úlet, tak druhá je absolutní magořina. Popravdě tak šílený seriál jsem neviděl snad od Atlanstké střední.(16.4.2018)

• - Farah Black (Jade Eshete) má na sobě v několika dílech modrou sportovní bundu s nápisem „D. Adams“, což je jasný odkaz na autora předlohy Douglase Adamse. (Milan25)