poster

Nepíchejte do Frankieho

 • Austrálie

  The Night We Called It a Day

 • USA

  All the Way

 • USA

  All the Way: The Kidnapping of a Music Legend

 • Slovensko

  Nepichajte do Frankieho

Komedie / Drama / Hudební

Austrálie / USA, 2003, 87 min

 • Smok
  ***

  Kto by to bol povedal, že austrálania sú takí bezbožní ignoranti a kvôli urazenej novinárke zmobilizujú 614 odborových zväzov, aby bojkotovali samotného Franka Sinatru, ktorý potom musí jesť na hoteli fazuľu z plechovky a umývať si zuby vo whisky. Tfuj, to sa predsa nerobí...(5.10.2009)

 • B!shop
  ***

  Sice se nejedna o buhvico, ale jako takova oddychovka film poslouzi slusne a kouka se na nej docela prijemne. Celej film je v podstate o Sinatrovo turne a jeho dohadech s novinarema a to si Hopper fakt uziva, urazi je pri kazdy prilezitosti a je to jedna z nejlepsich casti filmu. Prekvapil me Edgerton, kterej nejenom, ze hraje docela slusne, ale vypada trochu jak Tom Hanks. A to je asi tak vsechno, bud se zpiva nebo se dohaduje s novinari, pripadne se resi problemy s turne a je to misty vtipny, misty trochu drama a misty sentimentalni, celkove ale docela zabavny, takze slusny 3*.(1.8.2008)

 • bassator
  ***

  Pro mne velmi slušně natočená komedie kde Joel Edgerton a hlavně roztomilá Rose Byrne zastínily mnohem slavnějšího a tady velmi nesympatického a na tuto roly se nehodícího Dennise Hoppera. Jen stále přemýšlím o tom zda Frank Sinatra kterého tu Dennis hraje byl ve skutečném životě takový arogantní namyšlenec jak ho tu ztvárnily... - 11. 10. 2009 - 65%(11.10.2009)

 • tufr
  ***

  Frank Sinatra mě vždycky fascinoval, takže pokud se objeví něco o jeho životě, jdu do toho!!!Hodně zajímavej příběh o jeho australském turné, který asi muselo stát za to! Urážky, rvačky, chlast, ale takový byl Frank a proto mě fascinuje... Musim říct, že Dennis Hopper mi do role Franka padnul a Melanie Griffith mě přesvědčila, že do starýho železa ještě nepatří!!! Příjemný shlédnutí jednohubky s nádhernou Sinatrovo muzikou... 60%(5.1.2011)

 • igi B.
  ****

  Pěkný film. Ač australský, americký je až běda (což vůbec ale nevadí :-). Taková pravá >STORY< z šoubyznysu, dramatická, úsměvná, sentimentální... S happyendem! Jó, Rod Blue, ten kluk z Woolloomooloo se chytnul životní šance, našel životní lásku a Frankie, vlastně dobrák od kosti nakonec vše co spískal napravil, senioři si pospali i s aplausem a člověku nezbývá, než mít radost, že to bylo nakonec i vcelku zábavné. D.H. si po dlouhé době zase zahrál v povedeném filmu, M.G. se snaží vcelku úspěšně být to děvče nestárnoucí, R.B. je milá bytost, až srdce usedá, J.E. je sympaťák, že byste pro něj hráli i zadarmo a celé je to dobře napsané, natočené i odehrané, takový povedený mix hudby a zábavy, který mýtem se nikdy nestane, ale neurazí... A Frank Sinatra se na to nepochybně z hrobu usmívá. Protože mýty jsou nesmrtelné ;-) ... Tři a půl hvězdičky za film - a za tu sladkou Rousí Byrneovou zaokrouhleno nahoru...:-)(22.6.2006)

 • - Příběh filmu je založen na skutečných událostech z australského turné Franka Sinatry. (agass)