Raaz Reboot

Indie, 2016, 128 min

Vikram Bhatt

Vikram Bhatt

Manoj Soni

Tento Raaz sa mi naozaj páčil, veľmi krásne prostredie Rumunska a mesta Sibiu, naozaj krásne. Príbeh tiež, síce klasika o pomstychtivom duchovi a exorcizme, ale v zaujímavom indickom šate. Veľmi pekné.(4.12.2018)

• Morholt

Indové sice nejsou zrovna hororová velmoc, ale v posledních dvou případech mě potěšili, takže na Raaz Reboot jsem se docela těšil. Jenže jsem jaksi přehlédl přídomek "romantický", což se ukázalo jako fatální selhání. Takže se tu pochopitelně zpívá a to víc, než je zdrávo. Další problém je, že je to během těch několika málo strašidelných scén strašně barevné, takže bubák tu působí spíš jako pěst na oko. A díky tomu všemu vynikají omílaná klišé, jako je strašidlo pod postelí, ptáci narážející do oken a tak podobně. Vrchol pak přichází v závěru s jednou z nejlegračnějších vymítacích scén, jakou jsem kdy viděl. Plusem je krásná Indka, která ale neumí moc hrát (ale to tady skoro nikdo) a fajn je rumunské prostředí. On vlastně potěšil i ten exorcismus, ale ne tak, jak tvůrci zamýšleli. 20%(6.12.2018)