Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bláznivá komédia o bizarnej dvojici drsnom a šarmantnom väzňovi Moltesovi a jeho mierne priblblom bacharovi Reggiovi, ktorí spoločným stávkovaním vo väzení prídu k obrovskému balíku peňazí. To však zistí Reggiova vypočítavá a "oddaná" žena Pauline a okamžite sa zbalí aj s výherným tiketom a prchá do čiernej Afriky. Naša dvojica je Pauline na stope, avšak v ich pätách je zástup ďalších záujemcov o 15 miliónov. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (57)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Jedna z tych lepsich komedii, ktora by potrebovala podstatne lepsi scenar. Pretoze ten pouzity nedava prilis vela priestoru vyniknut fantasticky obsadenej a dokonale zohratej ustrednej dvojke. Ich vzajomne spickovanie funguje na jednotku, ale film obsahuje dost vela hluchych mist, ktore nezachrani ani ich dokonala chemia. Dalsou zlozkou, ktora pomaha zahnat nudu su akcne sceny, ktore su natocene spickovo. Su prehladne, obcas necakane velkolepe a napriek tomu, ze sa jedna o komediu, tak su aj prekvapivo brutalne. Vysledkom je prijemna komedia, ktoru mam rad, ale mohla byt aj ovela lepsia. 6/10. ()

MMR 

všechny recenze uživatele

To byla jízda, já se tak nasmál. Musím poznamenat, že také jsem byl dříve blbec, a víte, co na tom je nejhorší? Že jsem pořád stejný :-D Nene, to není žádná hláška z filmu, to sem si teď vycucal z prstu :-) Nee, nehodlám napsat zcestný komentář, nemějte strach. Jen chci říct, že tohle můžu doporučit, protože se jedná o oddychovou zábavu. A šmitec :-) ()

Reklama

kombajn 

všechny recenze uživatele

Jako celek nic moc, ale tak blby jak ostatní francouzké akční komedie z posledních let to rozhodně není... Honička v první části i její finále s ruským kolem je výborná (byť odporně počítačová), pak to bohužel upadá a upadá.. Přesto místo 2 dávám 3 právě kvuli tomu, že i když je to akční komedie z Francie, tak se na to koukat dá. ()

zdenny 

všechny recenze uživatele

Taková hovadina, že jsem se fakt bavil. Přívlastek bláznivá opravdu platí. Jet pro výherní tiket do Afriky, když jej mám pořád u sebe... To se fakt může stát asi jen bachaři. A to jsem taky příslušník Vězeňské služby. Proto mám rád filmy z vězeňského prostředí, ikdyž zde to je opravdu s notnou dávkou ironie a sarkasmu. Každopádně Benoît Poelvoorde uměl vykouzlit opravdu pěkného idiota. Filmů, kdy se různé partičky ženou za nějakým pokladem a dějová linie přináší různé bláznivé a komické zvraty, jsem viděl spousty a tento mezi ně skvěle zapadá. ()

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Blbosť to je, ale dá sa na to celkom pozerať. Dokonca sa vo filme nachádza jedna/dve pasáže keď som sa slušne vyrehotal. Naháňačky, nezmyselná streľba, ako u typických francúzkych komédii. A to je aj dôvod, prečo namiesto 2* dávam 3*. Ďalšie plus filmu je v tom, že je zasadený do prostredia pretekov Paríž-Dakar, ktoré mám celkom rád. Scény z väzenia je zbytočne preťahovaná vata. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama