Riverdale - Season 2 (série)

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2017–2018, 15 h 46 min (Minutáž: 43 min)

Předloha:

Roberto Aguirre-Sacasa (komiks)

Brendan Uegama

Sherri Chung

K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Marisol Nichols, Madelaine Petsch, Ashleigh Murray, Mädchen Amick, Luke Perry, Mark Consuelos, Casey Cott, Lochlyn Munro, Molly Ringwald, Skeet Ulrich, Nathalie Boltt, Martin Cummins, Robin Givens, Sarah Habel, Brit Morgan, Asha Bromfield, Peter Bryant, Emilija Baranac, Mackenzie Gray, Tom McBeath, Alvin Sanders, Vanessa Morgan, Shannon Purser, Tiera Skovbye, Charles Melton, Barclay Hope, Hayley Law, Colin Lawrence, Cody Kearsley, Kwesi Ameyaw, Arthur MacKinnon, Moses Thiessen, Trevor Stines, Andrew Tkach, Major Curda, Stephan Miers, Kelly Konno, Sean Amsing, Jordan Connor, Michelle Brezinski, Graham Phillips, Drew Ray Tanner, Vaughan Winmill, Jordan Calloway, Tony Todd, Cameron McDonald, Sarah Habel (a.z.), Cody Kearsley (a.z.), Luke Perry (a.z.), Barbara Wallace, Dean Marshall, Alison Araya, Paul Lazenby, Bruce Blain, Graham Greene, M.C. Gainey, Mark Gibbon, John Innes, Terry Lewis, Michael Puttonen, Françoise Robertson, Christian Sloan, Sharon Taylor, Harrison MacDonald, Jerry Wasserman, Shaun Omaid, Alex Zahara, Azura Skye, Robyn Ross, Andre Tricoteux, Beckham Skodje, Mark Brandon, Amanda Burke, June B. Wilde, Tommy Martinez, Jenn Griffin, Jenny Mitchell, Henderson Wade, Rob Raco

až na to, že sa mi sprotivilo slovo "investigate", tak to nedopadlo až tak príšerne(5.1.2019)

5/10. Stále velmi pěkně natočené ale o něco směšnější guilty pleasure.(20.3.2019)

Druhá séria je zhruba na kvalite tej druhej. Prvé diely sa mi až tak nepáčili, no potom séria zmení tempo a stane sa z toho niečo, čo sa mi fakt páči. Zo začiatku nenávidené postavy si človek obľubuje a obľúbené postavy si znenávidí, scenár je trochu lepší než v prvej sérii, no všetko ostatné je na úrovni prvej sérii. Posledné dva diely sa mi však naozaj páčili a priznám sa, po celý čas som mal zimomriavky. Teším sa na tretiu sériu. Priemer: 75% (19.7.2018)

Těšil jsem se na druhou sérii a čekal jsem a doufal, že to dopadne jako první série a musím říct, že jsem dostal neuvěřitelnou sérii. Zase záporák zajímavý herci zase hrají svoje postavy dobře, příběh je taky dobrý. Samozřejmě tím, že to má o pár dílu víc tak bude mít nějaké i špatné díly. Jsou tu dva nejslabší díly ale není to tak, že by byly dost špatný to ne, neboť u jednoho dílu jsem se naopak třeba bavil a u druhého dílu zase ne. Musím ale říct, že Riverdale má super zakončení a nemůžu se dočkat na další sérii. A (92%)(20.5.2018)