Reklama

Reklama

Jim Jefferies: Freedumb

(TV film)
Komedie
USA, 2016, 86 min

Hrají:

Jim Jefferies

Recenze (9)

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

"Hate doesn't beat hate." Jefferies pochopil - a to nehovorím ako moj názor, on to tam sám konštatuje - že okrem všetkých vtipov o chlaste, šukaní a kokse, tam vždy musí zapojiť aj tú jeho "liberálnu agendu." Bare bol jeho najlepší stand up, uťahovanie si z konzervatívcov je najlepšou časťou jeho vystúpení, a už to tam asi bude vždy. A tak je to dobre. Každý kto sa berie moc vážne si zaslúži byť zosmiešnený. Nabudúce môžme kludne pritvrdiť. ()

MiaMahoney 

všechny recenze uživatele

U Jima jsem zvyklá na větší grády a tady jsem si v první polovině říkala, že mu asi nějak dochází dech nebo nesvědčí výběr témat či co. Nakonec to ale vcelku pěkně vybalancoval ve druhé půlce, kdy se opět dostal k náboženství a to mu, dle mého skromného názoru, sedí asi nejvíce. Příklad s vlakem byl nejen zábavný, ale kurevsky trefný. A ten, kdo se pohoršuje nad Jimovým slovníkem, je přejpjatý pičus a měl by okamžitě vytáhnout hlavu z prdele Guth-Jarkovského, pochopit, že je 21. století a i vulgarismy jsou slova, která mnohdy dokážou vyjádřit situaci lépe, než upjatě slušné opisy. Nebo si snad poté, co vám spadne cihla na nohu, řeknete citlivě a tiše "jejda!"?... Dnes to bude za 3.5 hvězdy. Kurva. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Přišlo mi to o fous dospělejší (méně šukacího humoru) a ani mi Jim nepřišel až tak sprostý jako dřív, ale vyvážil to naprosto trefnými a stále aktuálními připomínkami nejen k současné Americe a až nečekanou upřímností v druhé polovině. A kdo se urazí při prvním "cunt" a řekne, že je Jim Jefferies hloupý arogantní buran, tak zřejmě vůbec neposlouchal (love/hate zamyšlení top, stejně jako přirovnání civilizace k vlaku). ()

Reklama

Reklama