V roce 1959 Indočínu ovládají kriminálníci - vietnamští vojáci a evropští váleční zločinci. Všude vládne bezpráví, brutální násilí a lidský život nemá žádnou cenu. Pracovní tábor Den-Dhin-Chan vedou čtyři extrémně nebezpeční zločinci. V nejhorším vězení země se ocitl bývalý světový šampion v boxu, Martin Tillman (Scott Adkins). Holý život si zachraňuje zápasení v turnajích, na kterých bohatí zločinci vydělávají vysokými sázkami na jeho vítězství. Tillman se spoléhá na to, že si tak koupí lístek na svobodu a vrátí se domů, do Evropy. Když se však blíží čas jeho propuštění, zkorumpovaní věznitelé udělají vše, co je v jejich moci, aby mu odchod znemožnili. (TV JOJ)

verbal

Neherecký kungfugej Asskins tentokráte odcestoval kamsi do „kulis“ poválečné Indopičíny (jedna kaluž s bahnem, jedno bulharské křoví a jeden papundeklový bar 3x3 metry, kde podávají hroznové nehai). A když ten homorenegát dorazil, natolik se tam oteplilo, až si musel sundat Kulicha. Tentokráte nebyly peníze ani na baletního mistra, ani na krasobruslařského trenéra, tudíž Skot neplachtil na špagátech, a choreografie se tak dostává na opačný pól obvyklých leteckých manévrů. Všichni otylí aktéři včetně nesympatického vietnamského prasete Cunt Li(ž)ho zůstávají těžce při zemi a předvádějí amatérsky natočené páření tapírů, plné mistrovsky provedených, ukrutně komplikovaných úderů a kopů jako například hospodskafacka-tsuki, hroschispar-tsuki, ukopnutikoleno-geri, autobylodobrnafki-geri či naprosto smrtící schtouchdopandera-uke, před kterými si náš hrdina vždycky zpomaleně sundá špinavý smradlavý nátělník a se seriózně strnulou grimasou předvede humornou sestavu kultunudistických zatínaček. Prostě takový ten výpravně, scénáristicky a herecky vymazlený film, po kterém litujete, že jste si ošoupávali sítnice. ()

Rominator

Film Savage Dog nabízí neoriginální příběh o pomstě, který nemá čím překvapit. Kromě trochu lepšího finálového duelu Adkins (Martin Tillman) vs. Zaror (Rastignac) jsou souboje choreograficky nevýrazné a chybí jim atraktivnost. Scott Adkins byl také výkonným producentem. Juju Chan (Isabelle) nemá jediný souboj a Cung Le (Boon) dostane možnost něco ukázat pouze v jediné scéně. Luke LaFontaine dělal choreografii soubojů / Fight Choreographer. Herecké obsazení mělo potenciál předvést mnohem zajímavější akci. HODNOCENÍ 40% ()

Asia_Power

Boyka v ryze průjemným béčku, který je jako pouliční šlapka - Na jedno mrknutí dokáže uspokojit. Bitek je tam dost a i ta cholero a grafie k tomu není špatná nicméně, když si přečteme jména zúčastněných tak už si divák řekne, že ta akce stála za hovno. Stačí si porovnat souboj Adkinse se Zarorem zde a pak v Neporazitelnym 3. Výsledek je podobnej jako když si já se svejma 150cm vejšky, rákosovou barvou kůže a ukázkovejma nulkama stoupnu vedle 180cm vysoký blondýny s pětkama a budu se snažit tvářit sexy. Všichni si řeknou jestli to myslím vážně nebo si dělám prdel. Ale kdybych tam stála sama tak by mi třeba strejda Pedo nabídnul gumový medvídky. Takže jak fighty Adkins vs Zaror tak Adkins vs můj slavný soukmenovec, Cung Le, nesplňujou ani zdaleka očekávání pořádný bomby, hustýho námrdu či dokonce ultimátní jebačky. Je to prostě jen celkem fajn. Celkem fajn je i příběh a všechno ostatní. Boyka mě prostě zmlsal svým uměním a tak jsem teď pěkně náročná kurva. Ale pořád je to deset levelů nad Seagalosourem, kterej použije patnáct střihů i na to, aby zvednul prdel ze sedačky. ()

EvilPhoEniX

Slabota. Béčka s Adkinsem už mě přestávají bavit. Je to hodně levné, utahané a místy i dost nudné. Akce je velmi průměrná, slabě ozvučená a nedostatečně intenzivní. Potěší snad jen fakt, že se jedná o Rko a scéna v hospodě či samotný finální duel Zaror vs Adkins, je to jediné, co film nabídl zajímavého.40% ()

Wacoslav1

Průměrný spotřební béčko který není ničím výjimečným, ale funguje v něm to co má fungovat především a to souboje plus nějaký to střílení plus Adkins a další nízkorozpočtový hvězdičky. Na jedno shlédnutí to svůj účel splní i když pravda Adkinsův hrdina mi tu přišel trochu nevýraznější než v jeho předchozích opusech, ale pořád platí, že jeho kousky jsou o třídu výš před ostatní podobnou tvorbou.50% ()

• Vo filme môžme vidieť aj tieto zbrane: MG42, StG44, MP40, Mauser C96, Stielhandgranate, PPŠ41 a PPS43. (Johnny.ARN)
  • Luke LaFontaine na filmu pracoval jako koordinátor kaskadérů a bojový choreograf. Jako herec je uveden v titulcích u postavy Constantine. (Rominator)