poster

Zběsilá pomsta

 • Česko

  Rozzuřený pes

 • USA

  Savage Dog

 • Slovensko

  Rozzúrený pes

Akční

USA, 2017, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  *

  Neherecký kungfugej Asskins tentokráte odcestoval kamsi do „kulis“ poválečné Indopičíny (jedna kaluž s bahnem, jedno bulharské křoví a jeden papundeklový bar 3x3 metry, kde podávají hroznové nehai). A když ten homorenegát dorazil, natolik se tam oteplilo, až si musel sundat Kulicha. Tentokráte nebyly peníze ani na baletního mistra, ani na krasobruslařského trenéra, tudíž Skot neplachtil na špagátech, a choreografie se tak dostává na opačný pól obvyklých leteckých manévrů. Všichni otylí aktéři včetně nesympatického vietnamského prasete Cunt Li(ž)ho zůstávají těžce při zemi a předvádějí amatérsky natočené páření tapírů, plné mistrovsky provedených, ukrutně komplikovaných úderů a kopů jako například hospodskafacka-tsuki, hroschispar-tsuki, ukopnutikoleno-geri, autobylodobrnafki-geri či naprosto smrtící schtouchdopandera-uke, před kterými si náš hrdina vždycky zpomaleně sundá špinavý smradlavý nátělník a se seriózně strnulou grimasou předvede humornou sestavu kultunudistických zatínaček. Prostě takový ten výpravně, scénáristicky a herecky vymazlený film, po kterém litujete, že jste si ošoupávali sítnice.(14.5.2017)

 • Karamanlis
  ***

  Savage Dog má mrštného Scotta Adkinsa, tradične nešetriaceho svojimi štýlovými high-kickami a trochu zvedavý som bol aj na Vladimíra Kulicha, ktorý však v staršom veku už nepôsobí tak robustne a hrozivo ako tomu bolo v časoch, keď stvárnil Buliwyfa vo Vikingoch. Ústrední protagonisti sa tu síce tvária dôležito a drsne, ako keby išlo o výberové konanie na post okresného policajného riaditeľa, tento divný príbeh o pomste však akosi rýchlo stratí iskru a začne pôsobiť fádne.(10.7.2018)

 • Wacoslav1
  ***

  Průměrný spotřební béčko který není ničím výjimečným, ale funguje v něm to co má fungovat především a to souboje plus nějaký to střílení plus Adkins a další nízkorozpočtový hvězdičky. Na jedno shlédnutí to svůj účel splní i když pravda Adkinsův hrdina mi tu přišel trochu nevýraznější než v jeho předchozích opusech, ale pořád platí, že jeho kousky jsou o třídu výš před ostatní podobnou tvorbou.50%(16.5.2017)

 • Yoshitsune
  ****

  Sem mile překvapen, první polovina co se týče akce, je sice nudná a je v ní hodně zpomalovaček, ale příběh je dobrý, dalo by se říct lepší než v Boykovi. Zatímco druhá polovina, zase nabízí dost slušnou akci, Adkins má mačetu a běhá po džungli a zabíjí zlý zmrdy. Sou v ní sice dvě bitky, jinak jde hlavně o střílení, ale akce mně bavila a byla dost drsná. A finální bitka se Zazorem, je prostě super a je dost slušná.Vladimír Kulich tady hraje nácka a vypadá jako mladší bratr Dolpha Lundgrena a i tak mluví, teď ještě koukat jako Lundgren a budou od sebe k nerozeznání. Na to že sem od Johnsona, viděl jen Zásilku, která byla otřesná, je tohle rozhodně posun k lepšímu a to jak po režisérské stránce, tak i po scénáristické. Takže se těším na Triple Threat, což by mohl být splněný sen, pač ta herecká sestava, něco takového se nesmí promarnit.(17.6.2017)

 • Ellmariachi
  ****

  Proč to neumí víc béčkových produkcí? Máte akčního herce, dejte mu do ruky kvér, když se umí rvát nechte ho sem tam z někoho vymlátit duši. Sežeňte pár levných a třeba i lehce známých borců, co za to umí vzít, ať má náš hrdina zdatné soupeře. Hnací motor je vždycky nejlíp ženská a pomsta. Ideálně dohromady. Nějaká ta krev a zápletka , která sice nebude aspirovat na sošky, ale nebude úplně blbá. Přesně tohle se Savage Dog podařilo. Ke skvělému Adkinsnovi se přibalila hezká holčina, pár záporáků, důvod ke krvavé pomstě a máme tu akční kousek, který si na nic nehraje. Jako samotný Adkins ví co se od něj čeká, stejně tak věděl i celý štáb co nadělit. Jeani, Dolphové (Figusku promiň mi to ) a vlastně dnes už i Brucové v určitém slova smyslu, učte se. S ohledem na rank a na to, na koho film cílí 70 procent.(27.11.2019)

 • - Jako výkonný producent se na filmu podílel Scott Adkins. (Rominator)

 • - Luke LaFontaine na filmu pracoval jako koordinátor kaskadérů a bojový choreograf. Jako herec je uveden v titulcích u postavy Constantine. (Rominator)

 • - Vo filme môžme vidieť aj tieto zbrane: MG42, StG44, MP40, Mauser C96, Stielhandgranate, PPŠ41 a PPS43. (Johnny.ARN)