Chapter 6 (E06) (epizoda)

Akční

USA, 2017, 1 h

Vysvětlovací epizoda, kdy konečně spousta věcí divákovi docvakne. Na hodnocení tato skutečnost ale bohužel moc nepřidává, je to pořád ve špatném slova smyslu haluz.(27.3.2017)

Prelet nad kukučím hniezdom? Zaujímavý nápad a šiesta časť vďaka nemu má niečo do seba. Ale stále to nie je ono a zdá sa, že najzaujímavejšími súčasťami Legionu sú "monštrum" a "chlap v kocke ľadu" - a obe majú len maličký priestor, čo je škoda.(21.4.2017)

Jeden z nejlepších dílů celé série. Noah je umělec a tohle se povedlo. Hrátky s prozřením, které není prozřením v čele s fantastickou Lenny (Aubrey Plaza). Hudba perfektní, scénorgrafie taktéž a herecké výkony na vysoké úrovni. Tleskám a těším se na další díl. Mimo zápis - díl opravdu nepůsobí jako nutná vata, ale jako nutná součást sofistikovanějšího celku.(18.3.2017)

Ajajaj skoro celý díl jsem se nudil...aspoň že konec byl solidní.(6.11.2017)

Tentokrát jsem se příliš nebavil, v celé epizodě bylo jen pár zajímavých momentů, jinak to byla tak trochu uspávačka a chvílemi jsem měl pocit, že se příběh kouše do zadku.(17.9.2017)