Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Z původně plánovaného odpočinku na horách se vyklube další případ. A protože se v jedné horské chatě ubytovalo celé oddělení kriminalistů, není divu, že se podaří odhalit pachatele vraždy nepohodlného ekologického aktivisty. Také proto, že se do pátrání jako platný člen teamu tentokrát zapojí i pes Shimanski. (TV Prima)

Recenze (11)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mno, vypadalo to jako díl na rozloučenou, dokonce Khek a Maruška z Arabely si zahrály, i pes Schimanski měl svých pár vteřin slávy... Ale nějak z toho vypadlo napětí, humor se odbyl v úvodu (nomen omen), sjezd na konci natočen poněkud amatérsky, ta ekologická linka prapodivná, ani ano, ani ne, a motivace zavražděného mi přišly zbytečně složité - mohl se živit jako gigolo v Praze a měl by věc jednodušší. ()

bourec 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Musím se přiznat, že sem po několika prvních dílech pátý série měl chuť to ukončit. A doufám že další série už nebude. Ale ten hereckej ansábl byl to jediný, co mě k tomuhle seriálu s neuvěřitelně blbejma případama, táhlo k tv. Ke konci spíš lepší podprůměr. 30%. ()

MajkHany 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale tenhle díl je mimo průměrný standard seriálu, který už upadal do sebeparodie. Ten soundtrack v tomto díle byl neskutečný, byl to sám o sobě úžasný film, s top songama z osmdesátek. Tento díl mohl klidně vyjít jako samostatný film o Poldovi. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celá parta na závodní dovolené na horách .. skoro jako Marvan, ne kecám, celkem pohoda, ale případ ještě slabší než minule a vtipu taky méně, ale ono to i tak prostě funguje jen tím výborným sympatickým obsazením. Tak třeba bude i šestá řada. ()

walkingdead 

všechny recenze uživatele

Fajn zakončení v netradičním prostředí. Netuším, jestli se chystají další série, ale každopádně Polda byl jeden z hodně mála českých seriálů, který se tak dlouhou dobu dokázal držet nad hranou průměru a málokdy sklouzl pod ní. Matásek už má za sebou dost seriálových rolí, ale žádná mu nesedla tak dobře jako Bříza. ()

mac000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možná trochu nadsazuji hodnocení, ale pro všechny příznivce tohoto po řadu let vysílaného seriálu (k nimž jsem patřil) to bylo rozloučení stylové a zcela v duchu nadsázky, s níž jsme jednotlivé hrdiny po celou dobu sledovali.. ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobré zakončení 5 série, která snad nebude poslední... Tak máme celou partičku, která jede na dovolenou na hory do ubytovny MV... Jak jinak se do toho příplete vražda :)) Super konec i rozuzlení... Mimochodem ta hudba se fakt povedla... ()

JB001 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Toto je mé první a zároveň poslední hodnocení v této sérii. Poslední díl mne bavil a trošku ho nadhodnotím díky skvělému soundtracku. Nejenom v tomto dílu ale v celém seriálu ()

adaben 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poslední díl patřil, co se týče slovního humoru, k těm vtipnějším. A přesun do jiného prostředí také trochu pomohl, ale hlavně nepřehlédnutelný byl výkon Veroniky Kubařové a také Hana Ševčíková zaujala. ()

Reklama

Reklama