Hvězda nad Prahou (S01E08) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2016, 55 min

• 5150

Mohla to být docela povedená epizoda na závěr první řady, ale ten konec.. to celé podělal..))(12.12.2016)

Závěr osmidílného seriálu nebyl podle mého úplně nejšťastněji zakončen. Krimi zápletka fajn, přestože jsem tento motiv a pointu již někde viděl. V osobních vztazích hlavních postav to už, už vypadalo na očekávané usmíření "a všichni žili šťastni až na věky", ale režisér a scénárista volili poněkud bulvární méně pravděpodobné finále.(12.12.2016)

Závěr nereálný a udělaný pro druhou řadu, no to jsem teda zvědav, protože za takové situace to může pokračovat jakkoliv. Ano, koncert Bruce Springsteena proč ne :-). Jen škoda, že v případných dalších dílech asi efekt překvapení pro Břízu už nebude. Případ nevybočuje ze standardu seriálu.(12.12.2016)

Na poldu už jsem si zvykl, také dnešní díl byl pohodový. Bříza se sice už ničemu moc nediví a závěr se dle mého moc nepovedl, ale jednoduchý případ a trocha humoru v neděli večer neurazí.(11.12.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Sakra, ženská, Vy krájíte vražednou zbraň." Podává-li se jako hlavní chod mražený tuňák na hlavě šéfkuchaře, tak je jisté, že gurmán por. Bříza, se svými archivními buráky, bude někde poblíž. Mě to vyšetřování tentokrát celkem bavilo, ale ta rodinná pouta na závěr z toho udělala hroznou bramboračku s batáty a hladkolistou petrželkou.(13.12.2016)

• - Restaurace, kde se stala seriálová vražda, sídlí v pražském Mánesu. (rakovnik)