Půlnoční striptýz (S02E02) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2017, 54 min

 • mira007
  *****

  Nejlepší díl ever protože: 1) zasmál jsem se jako nikdy u komerčního seriálu ( saponáty vs. saplmenty, " ...já ji miluji. - výbuch smíchu ) 2) všichni herci mají svoje špičkovací dialogy , které fungují Kolesárová vs. Pavelka, Matásek vs. Vyorálek 3) klobouk dolů co na tyči předvádí Daniela Choděrová exmanželka Čermáka 4)NO KONEČNĚ nemá komerční seriál problém se zobrazením nahoty jak prudérní amíci ( tři sekundy oběť topless plus ještě jedna tanečnice,ale tu nepočítám, protože to byla nějaká profi děva ve zbytečný scéně aby byla ) Samotný případ byl jednoduchoučký a pachatel dle schématu Primy byl hned jasný ( jak jsem psal minule - pachatel si mihne na začátku vyšetřování a hraje ho známý herec, pak se ztrácí čas výslechy méně známých herců a na konci zase už jako pachatel) Dnes jsem se pobavil.(15.10.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Kdyby Bůh nechtěl, aby se ženský svlíkaly, tak by je stvořil už oblečený." Bavil mě striptýz, pozůstatky ženského parkování i Břízovo utajené studium, ale policejní práci odváděnou na 158% si představuju trošku jinak.(3.1.2018)

 • rakovnik
  ****

  Komunikace offline se dobře vede Břízovi mnoha kanály. Ať již cynickými hláškami, drsnějším hmatem či povzbudivým proslovem ve správný čas. Dokonce je již i více online. Parťáci jsou opět více, než samotný případ. Asi to tak má být, já se bavím.(4.9.2018)

 • Luk Skywalker
  ****

  Tento díl byl zábavný a i když ti, kteří sjíždějí kriminálky mají po chvíli jasno, tak je objevení pachatele dílo náhody, při výslechu jiného podezřelého.(18.10.2017)

 • dyfur
  ***

  ....dosť náhod pomohlo k vyriešeniu....(30.10.2020)