Lovci pokladů (S02E03) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2017, 55 min

"Pracuju. Vážím kokain." Tak to nebudeme pana doktora rušit a v klidu si řekneme, že Geocaching 2.0 má zajímavá vylepšení a Bříza na stopě mobilním aplikacím a Andrejově mámě mě celkem bavil. Poněkud horší bylo to, že kriminalisti zavírají sprosté podezřelé do vazby, což je zajímavá novinka trestního řádu, ale závěrečné Here Comes Your Man od Pixies mě zase donutilo dát hvězdu navíc.(9.1.2018)

Jéjda jéjda, co to je za blbosti?! V mobilu by měl nějakou aplikaci, locus nebo c:geo, ale určitě by ta neměl víc jak jednu kešku. V kešce by byl učitě logbook, žáby s lokalizačním čipem těžko. Těšila jsem se na díl s geocachingem a místo toho z toho vzešel tenhle blábol.(11.9.2018)

Jako "kačera" mě tato epizoda od začátku zaujala, ale bohužel bylo znát, že autoři se v geocachingu vyznají právě asi jako Bříza. Prostě potřebovali využít pro příběh činnost, kterou policajt po kómatu nezná. Nebýt toho, hodnotil bych výše, protože Polda si udržuje vtip a nadhled, i když někdy trochu nuceně.(21.10.2017)

Seriál dost přibírá ve vztahových rovinách a tentokrát bylo opět něco neznalého a nového jako tehdy v první řadě.(28.10.2017)

• bubun

Ty dialogy psal někdo, kdo si asi myslí, že policajti (a všichni ostatní) mluvěj jako týpci z westernů, nebo prostě jako "drsňáci" ("Jako starej markeťák jsem cejtil trend" apod.) Další příšerná hláška: "Dám ti jednu radu. Tajemství udrží jenom rodina!" WTF? A jen pro zajímavost: tato epizoda se částečně natáčela v klubu Stromoffka na Letné.(30.10.2019)