Čarodějky (S02E04) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2017, 54 min

 • Luk Skywalker
  ***

  Tento díl se ještě více zaobíral vztahem a případ byl až na druhém místě, jinak standard.(28.10.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Netvrďte, že máte v peněžence barvu svýho trávníku." MUDr. Mráz se svým trávníkem byl dokonalý a koupání s pomocnicí věštkyně mě taky zaujalo, ale ten zbytek se tentokrát moc nepovedl. Břízovo pozdě probuzené otcovství mě zkrátka nebavilo a arogantní doktor určitě měl od policejního dinosaura dostat naloženo mnohem víc.(10.1.2018)

 • rakovnik
  ****

  Nevím, zda to bylo způsobeno bídou sobotního programu, ale na Poldu jsem se dokonce těšil. Bříza s jeho přímočarým, bezohledným a upřímným stylem mě baví. V dnešním dílu i bez toho, že by narazil na jakoukoli technologickou novinku.(28.10.2017)

 • mira007
  ***

  Už to začíná být plánovité - případ jednoduchý nezáživný a celé to táhne zábavná vztahovka, u které se člověk jako já zasměje. Celkem průměrný díl, který do nadprůměru lehce lízne sexy scéna Matáska ve vaně s Irenkou Máchovou, kterou jsem svého času považoval za nejhezčí českou herečku, u které je škoda, že ji víc režiséři neobsazovali a nesvlíkali ( až na ten jetej pubertální film Panic je nanic )(29.10.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace