Vyhazovy s. r. o. (S02E08) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2017, 55 min

 • GeusX
  ****

  Kdyby nebylo v titulcích zmíněno, že polda se vrátí, ani bych si nevšiml - a v ději se nic nijak moc neuzavřelo či neposunulo, že se jedná o závěrečný díl druhé série. Rád se podívám na další díly.(26.11.2017)

 • rakovnik
  ****

  Bříza byl dnes ten hodný policajt a vtipně mu to slušelo. A to i v drsnějších pózách, jež se týkaly jeho psychoterapie. Vyšetřování je jakoby v pozadí osobních záležitostí postav, ale popravdě mi to nijak nevadí. Případ byl v podstatě velice jednoduchý, nicméně poskládaný a podaný uspokojivě.(25.11.2017)

 • keoma26
  ****

  To nejlepsi na konec... pokud serial v lednu navaze tam, kde skoncila druha rada, bude se za 50 let vysilat, jako se dneska vysila treba Columbo: ne proto, ze by se oba serialy navzajem nejak podobaly, ale kvuli tomu, jak nezamerne, ale prave proto naprosto verne vystihuji zeitgeist. Columbo i kdyz trochu jinak nepatri do sve doby stejne jako Matasek, takze jejich postavy uz jen svoji pritomnosti a vyrazem ironicky, s odstupem glosuji soucasnost, a diky temhle postavam zustanou oba serialy nadcasove ...(25.11.2017)

 • Luk Skywalker
  ***

  Tak na závěr série nám tvůrci jen asi přidali další postavu. Jinak běžná záležitost seriálu.(15.12.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Takže otrava vitamínama a kafem." Kafe nepiju, saláty nejím a nikomu se na místo nesápu. Já bych vlastně mohl žít hodně dlouho. Jinak mne tedy zaujala firma vyhazující zaměstnance a hýčkající vyhozené manažéry. To bylo hodně zajímavé prostředí pro vyšetřování. Ovšem Křížek očekávající kariérní růst byl zralý na ránu pěstí a mně svým naparováním znechutil celou epizodu. Horší ovšem je, že v tom Křížek nebyl sám a pomáhal mu v tom drzý a ještě k tomu traumatizovaný doktor.(26.1.2018)