Na Starém městě nalezli zavražděného policistu. Jde o muže ze stejného oddělení, jako jsou Michal s Andrejem a ti mají zakázáno na případu pracovat. Mrtvý policista je totiž už nějakou dobu podezíraný z braní úplatků a s ním i všichni ostatní z oddělení. Šlo ale vrahovi opravdu o to, vyhnout se podezření z korupce? A zvládnou Michal s Andrejem jen stát a přihlížet se založenýma rukama, jak někdo řeší jejich případ? Nebo se jako obvykle rozhodnou vzít případ do vlastních rukou? (TV Prima)

Jara.Cimrman.jr

"Normálně ženský nebiju, ale v tvým případě udělám výjimku." GIBS nemám rád a po této epizodě to rozhodně nebude lepší. Nicméně "vypnutý" Andrej mě rozesmál a Břízův sex s psycholožkou zase tak nějak uspokojil. ()

dyfur

.....lepšia časť zo série-komplikovanejší dej,samotná vražda nebola len vraždou,ale poukazovala na ďalšiu trestnú činnosť -korupciu,vzťahy medzi hlavnými hrdinami sa pohli:Michal+psychologička.......ok ()

rakovnik

"Můžeš taky něco nést?" "Já nesu odpovědnost." Vtip skvělý, krimi podprůměrná. Nestandardní vyšetřování, až moc nesmyslů a chyb, ale tento seriál tak nějak zraje. Vztahy mezi hlavními hrdiny - především duem vyšetřovatelů - prostě fungují a místní nadhed v jiných kriminálkách chybí. Tři a půl. ()