Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V parku na lavičce našli ubodaného muže. Před dvěma týdny byl pro dobré chování propuštěn z vězení potom, co si odpykával trest za vraždu 16tileté dívky. Otec dívky přísahá, že mu už odpustil, navíc si u něj zavražděný hned po propuštění našel práci. Jaké odpuštění ale můžete dát trestanci, který zavraždil vaši dceru? A kdo další by mohl mít s obětí problém? Andrej zatím řeší odpuštění i ve svém osobním životě. A neví, jestli to, co se stalo, může Michalovi jen tak odpustit. (TV Prima)

(více)

Recenze (9)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Někdy je prostě lepší nechat minulost umřít." A někdy není. Mě tedy pobavila Mrázova morální kocovina i zjevení Břízova skorovraha, ale na druhou stranu mě dost otrávilo bádání nad "upířím kousnutím" a neschopnost kliknout si pro informaci do rejstříku trestů. Trvá to asi pět sekund, ale takhle to asi bylo dramatičtější. ()

Ozzy2 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ten seriál je prostě super.a nejvíc díky skvělému castingu.Matásek v úplně jiné roli, než jak ho diváci znají, neokoukaný a celkem neznámý Orozovič, skvělá Kolesárová až tak, že mi nevadila jindy rušivá a nesympatická slovenština.Pavelka se sice nevymanil ze skořápky Oldy Farskýho, včetně garderóby,ale i tak to sem nějak sedlo.Kdo k tomu nepřistupuje jako ke krimi,ale ke konverzačce, musel bejt nadšenej.Doufám, že čtvrtou řadou to nezabijou, protože je v podstatě vše vyřešeno a vysvětleno ()

Reklama

GeusX 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Závěr třetí série se vrací na počátek prapůvodní premisy koma poldy. Jen to uzavření minulosti tvůrci šalamounsky neuzavřeli a tak nechali diváka ať si jen domýšlí co by kdyby. To mne trochu mrzelo. Buď autor nevěděl jak zakončit ideálně nebo si nechávají otevřená vrátka pro případnou další sérii. ()

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

.....všetko ok,až na ten koniec - veď aj priemerne inteligentný vrah si nenechá oblečenie a "pomôcky" z vraždy doma....a tu ten vrah podľa všetkého inteligentný bol....i keď hovoriť ako o vrahovi o niekom kto zabije toho kto predtým zabil je značne nepresné.....PS:názov nie je presný - mal byť skôr opačný...... ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama