Odpuštění (S03E08) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2018, 56 min

 • Luk Skywalker
  ****

  Původní téma je už absolutně vyčerpané (i když možná by se něco našlo), takže je konec vhodný, i když je vcelku neukončený. Sledování mě každopádně bavilo.(6.4.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Někdy je prostě lepší nechat minulost umřít." A někdy není. Mě tedy pobavila Mrázova morální kocovina i zjevení Břízova skorovraha, ale na druhou stranu mě dost otrávilo bádání nad "upířím kousnutím" a neschopnost kliknout si pro informaci do rejstříku trestů. Trvá to asi pět sekund, ale takhle to asi bylo dramatičtější.(25.4.2018)

 • GeusX
  ****

  Závěr třetí série se vrací na počátek prapůvodní premisy koma poldy. Jen to uzavření minulosti tvůrci šalamounsky neuzavřeli a tak nechali diváka ať si jen domýšlí co by kdyby. To mne trochu mrzelo. Buď autor nevěděl jak zakončit ideálně nebo si nechávají otevřená vrátka pro případnou další sérii.(25.3.2018)

 • Ozzy2
  *****

  Ten seriál je prostě super.a nejvíc díky skvělému castingu.Matásek v úplně jiné roli, než jak ho diváci znají, neokoukaný a celkem neznámý Orozovič, skvělá Kolesárová až tak, že mi nevadila jindy rušivá a nesympatická slovenština.Pavelka se sice nevymanil ze skořápky Oldy Farskýho, včetně garderóby,ale i tak to sem nějak sedlo.Kdo k tomu nepřistupuje jako ke krimi,ale ke konverzačce, musel bejt nadšenej.Doufám, že čtvrtou řadou to nezabijou, protože je v podstatě vše vyřešeno a vysvětleno(27.3.2018)

 • rakovnik
  ****

  Těšil jsem se, bavil jsem se. A jak vím, mohu se těšit dále.(28.3.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace